Raka kości – LECZENIE NIE DZIAŁA

Jeśli nowotwór rozwija się lub powtarzać po jednym zabiegu, możliwe jest, że plan leczenia pomoże pozbyć się raka, lub przynajmniej zmniejszyć jego rozmiar, który pozwoli pacjent poczuje się lepiej i dłużej żyć.

Z drugiej strony, jeśli pacjent otrzymuje wiele metod leczenia i ulepszone i nie występuje w czasie guza mogą być oporne na leczenie. W takich przypadkach ważne jest, aby rozważyć możliwość niewielkiej korzystać z nowych terapii i jej ewentualne niedociągnięcia, w tym kontynuowania badań lekarskich i skutków ubocznych leczenia.

Każdy ma swoją opinię na temat tych punktów. Dla niektórych ludzi jest bardziej skupić się na zachowaniu komfortu w ich przydziału na całe życie.

Jest to prawdopodobnie najtrudniejszy etap swojej walce z rakiem, kiedy próbowałeś wszystkich dostępnych metod leczenia i nic innego nie pomaga. Lekarz może zaproponować nową opcję leczenia, ale trzeba mieć świadomość, że leczenie nie jest prawdopodobne, aby być w stanie poprawić swoje zdrowie lub wpływać na rokowanie i przeżycie.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać leczenie tak długo, jak można zrobić to, trzeba jeszcze oszacować prawdopodobieństwo korzyści z niego. W wielu przypadkach, lekarz będzie w stanie obliczyć prawdopodobieństwo, że guz będzie reagowało na twoim leczeniu.

Niektórzy pacjenci są rozwiązane poprzez zastosowanie dodatkowego chemioterapii lub radioterapii, nawet jeżeli lekarz mówi, że szanse pozytywnych wyników nie przekracza 1%. W tej sytuacji ważne jest, aby myśleć i zrozumieć przyczyny, które pchają się na tej decyzji.

Bez względu na to, co wybrać. Najważniejszą rzeczą jest, aby czuć się tak dobrze, jak to tylko możliwe. Pamiętaj, aby poprosić o pomoc, jeśli były jakieś nieprzyjemne odczucia takie jak ból. Leczenie tych objawów jest nazywany “paliatywna”.

Opieka paliatywna, łagodzi objawy, ale nie jest w stanie leczyć choroby. Głównym jej celem jest poprawa jakości życia. W niektórych przypadkach leczenie kontroli objawów z metod walki z rakiem. Na przykład, radioterapia może złagodzić ból kości spowodowanego przerzutami do kości. Chemioterapia jest stosowany w celu zmniejszenia wielkości guza i zapobiec utrudnianiu przez jelita. Jednak ten zabieg nie może wyleczyć się nowotwór złośliwy.

W pewnym momencie, możesz pomóc program, aby pomóc ciężko chorych pacjentów (hospicja). W większości przypadków pomoc udzielana jest w domu.

Złośliwy guz powoduje objawy i problemy, które muszą radzić sobie z. Skupić się na komfort pacjenta hospicjum. Należy rozumieć, że Środki odbiorcze dla takiego zastosowania nie oznacza koniec leczenia raka lub innych chorób. Wszystkie prace hospicjum poświęcona maksymalizacji pełną życia pacjenta i poprawić samopoczucie w tym trudnym dla niego czasie.

Ważne jest, aby nie zapomnieć o nadziei. Twoje oczekiwania nie mogą szczególnie optymistyczne, ale należy pamiętać, czas, który można poświęcić rodzinie i przyjaciołom. To wspaniałe chwile pełne radości, szczęścia i sensu. To zawieszenie terapii przeciwnowotworowej w tych czasach daje możliwość przerzucenia uwagę na rzeczy ważniejszych w życiu. Teraz jest czas na czyny, które zawsze chciałem robić, a rezygnacja z rzeczy bardziej niepotrzebnych.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s