Rak kości stadium 4 leczenie

Od początku badania alternatywnych metod leczenia raka, w połowie 2002 roku, moje podejście do leczenia raka zmieniał się kilkakrotnie. Dzieje się tak ze względu na informacje zwrotne od pacjentów obratnay raka komunikacji z dostawcami, którzy pracują z chorymi na raka oraz informacje zwrotne od innych badaczy raka.

Spojrzenie w leczeniu raka może być porównanie z gaszenia pożaru. Załóżmy na przykład, że urządzenie elektryczne w swoim domu światła. Dotychczas tylko urządzenie elektryczne jest w ogniu, ogień jest na ogół łatwe do ugaszenia. Na przykład, gaśnica może zrobić bigos, bez konieczności korzystania z węża ogrodowego lub straż pożarną.

Ten scenariusz może być stosowany do większości pacjentów z nowotworem przy pierwszym rozpoznano. Wiele alternatywnych metod leczenia raka można leczyć większość przypadków raka, gdy diagnozuje się wcześnie. Oczywiście, niektóre rodzaje raka są w potrzebie węża pożarowego od początku (płaskonabłonkowego np. – rak).

Jeśli jednak ogień rozprzestrzenił się na kilka szafek, gaśnica nie może być w stanie ugasić pożar. Nie są już wymagane węża ogrodowego. A jeśli wąż ogrodowy nie jest dość mało, człowiek może wezwać straż pożarną wypadek.

Rzeczywistość jest taka, że jeśli czytasz ten artykuł i masz raka, lub jeśli – Asysty b ol raka lub raka pacjenta prawdopodobnie skończyło się uszkodzenia prawosławna leczenie raka, a także stracił wiele miesięcy czasu gojenia.

Można to porównać do ognia, gdzie pożar już zdobył dwa lub więcej pokoi, a także dach jest w ogniu. W tym przypadku, wąż ogrodowy jest bezużyteczny. Należy natychmiast wezwać straż pożarną.

Pomyśl przez chwilę o ogromnej ognia. Bardziej rozległe ogień, ogień szybko rozprzestrzenił.

Podobnie, więcej niż rak, że pacjent, tym szybciej przebiega tylko na podstawie liczby komórek nowotworowych, a nie dzielą.

Jednak, podobnie jak ogień w niektórych budynków rośnie szybciej niż w innych budynkach (np. pożar w drewnianym domu ramka rozprzestrzenia się szybciej niż pożar w kamieniu i budynków metalowa konstrukcja), niektóre rodzaje raka rozprzestrzenia się szybciej niż inne.

Tak więc, w celu leczenia raka postępującą powinieneś wiedzieć kilka rzeczy:
1), co jest raka w organizmie,
2) W przypadku, gdy istnieje klucz lokalizacja nowotworu (np. mózgu, płuc, kości, itp.)
3) Jak to jest rak (na przykład – szybko rozprzestrzenia się, w zależności od rodzaju nowotworu),
4) Jakie są narzędzia, z którymi trzeba pracować, aby “wypłynąć przez nią.”

Ten ostatni punkt może być nieco mylący czytelnika. Czy pacjent z nowotworem, aby wybrać jedną z alternatywnych metod leczenia raka “Etap IV” – co oznacza, węże pożarowe? Odpowiedź – Absolutnie nie.

Istnieje wiele sytuacji, w których byłoby niebezpieczne w użyciu określonej metody leczenia. Na przykład, gdy wzrost guza maleyshoe, nawet przejściowo, może to być przyczyną poważnych sytuacji. Istnieje wiele alternatywnych metod leczenia raka, które nie mają być używane lub mają być używane tylko pod nadzorem ekspertów.

W innym przykładzie (raka płuc w tym raka, które znajdują się już w płucach), jeśli nie jest przekrwienie (zatłoczenie), zawsze jest głównym problemem w leczeniu tego nowotworu, bez względu na to, które mogą być również inne problemy. W przypadku chorych na nowotwory, powinni otrzymywać tlen, może nie być możliwe, aby zapisać pacjenta. W tym przypadku pasuje tylko bardzo konkretne alternatywnych metod leczenia raka.

Inna sytuacja – czy pacjent przyjmuje jakieś leki na receptę, w tym chemioterapii lub innych leków na receptę. Niektóre alternatywne metody leczenia raka nie mogą być używane jednocześnie z podawaniem każdego rodzaju leków na receptę.

Inna sytuacja – raka kości (w tym raka, który rozprzestrzenił się do kości). Gdy kości stają się kruche i zaczynają rozkładać, może stanowić poważne depresji u chorych na raka, zwłaszcza jeśli kości są złamane, to w kręgosłupie. Fakt ten podnosi znaczenie w leczeniu raka kości pierwszy (choć rak płuc, który obejmuje zatorów (zatory), jest zawsze najwyższy priorytet).

Są też inne przykłady, gdzie niektórzy pacjenci chorzy na raka nie może strawić lub konsumpcji suplementów (dodatków) (na przykład, są karmione przez IV -. I Ntra V enous – dożylnie). Wiele alternatywnych metod leczenia raka wymaga zdolność do zaakceptowania i strawić takie dodatki.

Fakt, że jest wiele problemów związanych z roztworem, który innego leczenia (a) z nowotworem mogą być stosowane w danym przypadku, oraz, co nie powinno być stosowane. Gdy ta lista ma być znana, on jest najlepszy, na podstawie priorytetów.

W indywidualnym przypadku, nawet najmniejsza guza spowoduje potencjalnie śmiertelne problemy dla pacjenta. Ten wyeliminował prawie wszystkich alternatywnych metod leczenia nowotworów. Jednak ta osoba również miał 5 stóp zdalnego jelita, więc nie mógł bardzo dobrze strawić dodatki (na szczęście, nie był na rurze zasilającej). To eliminuje niektóre z innych zabiegów. Ale też podjął szereg potężnych środków przeciwbólowych. To wyeliminować resztę potężnych zabiegów alternatywnych nowotworowych. Gdy dokonano analizy całego obrazu, a nie jeden potężny leczenia raka alternatywne, które będzie dostępne do niego. Jedyną możliwością było wybrać leczenie, które nie spowodują zapalenia / guza (obrzęk), zmieni się to trochę, dlatego większość z nich może być strawione. Następnie dodać kilka zabiegów, które są rzadko używane, aby zapewnić, że nie było nawet najmniejszego guza.

Istnieje wiele czynników, które muszą zostać oczyszczone przed leczenie może być wybrany. W tym artykule omówiono wiele z tych problemów i linki do innych artykułów, w niektórych przypadkach, które opisują więcej szczegółów, jeśli mają one zastosowanie do sytuacji.

Wszystkie te dane są wymienione tutaj, aby przygotować się do tego, że masz zamiar mieć dużo czytać. Chociaż zawsze jest najlepszy do pracy z dostawcą lub kliniki, trzeba, aby ten swoją pracę domową przed wybrać sprzedawcę!

Dostawca będzie prawdopodobnie podjąć firmy, nawet jeśli nie są one najlepszym wyborem dla Twojej sytuacji. Jest to prawdopodobnie dlatego, że dostawca nie wie o innych alternatywnych metod leczenia raka (np. mogą tylko wie o ich metody leczenia), a on chyba nie ma odpowiedzi, co jest najlepsze leczenie do sytuacji. Oni po prostu starają, jak mogą oni wykorzystać swoje metody leczenia.

Gdy jesteś w remisji (gdy objawy nowotworowe zniknęły) (po dokonaniu Czy w remisji)

Oczywiście wszystko zależy od wyboru pierwszego alternatywnego leczenia raka. Niektóre alternatywne metody leczenia raka naprawdę niewiele więcej niż niszczenie komórek nowotworowych, a tym samym złagodzić je. Te zabiegi po raka leczy, jest całkiem możliwe, że rak wróci. Jest to możliwe dlatego, że nie posiada oryginalny problem, który spowodował raka. A może rak powrócił, ponieważ pacjent wrócił do swojego starego życia.

W każdym przypadku, nawet gdy nowotwór jest utwardzona, praca nie jest zakończona. Metody leczenia, które mają być stosowane, budować system odpornościowy, zmniejsza równowagę elektryczną komórek wypełnionych ciała jonowych minerałów, i tak dalej. Wiele rzeczy do zrobienia po raka pacjenta jest “odpuszczenie” (tj. rak objawy znikają).

Ta strona internetowa wskazuje artykuł, szczególnie ważne dla tych, którzy są w stanie remisji. Każdy pacjent z nowotworem, niezależnie od tego, która metoda leczenia zwykł używać protokołu Beck w pewnym momencie, aby usunąć wszystkie bakterie z ich ciała. W ten sposób można przywrócić system immunologiczny. Każdy pacjent z nowotworem powinny być również wykorzystane w pewnym momencie w diecie Budwig (np. protokół Bill Henderson), aby przywrócić równowagę elektryczną w komórkach.

Nawet ci, którzy są w stanie być badane w klinice, potrzebujemy sposobu umorzenia leczenia.

Link do artykułu o umorzenie przedstawiono poniżej, ale jeśli chcesz mieć pre-pierwszy rzut oka, to tutaj: Artykuł o umorzenie

Ogólnie rzecz biorąc, leczenie więcej niż tylko gaszenie. To bardziej jak płonącego domu zgasić, a następnie przywrócenie dom, jak to było przed pożarem, a w niektórych przypadkach, co dom bardziej odporne na ogień .. Przywracanie do domu, człowiek potrzebuje kilka różnych narzędzi do skorygowania zepsute struktury i narzędzia te często muszą być stosowane kolejno.

Na przykład IVS ozonową, przyjęty w klinice, jest “wąż”, ale on nie robi wystarczająco dużo, aby przywrócić dom. Chlorek cezu – wąż strażacki, ale chlorek cezu / DMSO Protokół zawiera również rzeczy zaczynają się przywrócić system immunologiczny organizmu i uzupełnienia składników mineralnych. Musisz wiedzieć, co sprawia, że takiego protokołu, ale z możliwością sushestvuet czasu, że w końcu trzeba będzie protokół Beck Boba Dieta Budwig, wysokiej jakości dabavkah mineral jodu, etc!.

Ten artykuł będzie zajmować się wielu z tych i innych tematach. Ważne jest, aby przeczytać cały artykuł, ale nie ma potrzeby, aby przeczytać wszystkie dodatkowe artykuły, na których artykuł ten odnosi się do.

W specjalnej nocie, dla kobiet, które są w ciąży, może zajść w ciążę lub jest w ciąży, ważne jest, aby przeczytać ten artykuł:
Artykuł o ciąży i rak

Jeśli otrzymujesz chemioterapię, przyjmowanie innych leków na receptę i / lub przyjmuje leki bez recepty (jeśli są na chemioterapii innych leków na receptę i / lub Over-the-counter leków)

Jeśli pacjent przyjmuje leki na receptę, a nawet bez recepty, takich jak aspiryna, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą, aby dowiedzieć się, czy istnieje potencjalny problem w korzystaniu z naturalnych produktów spożywczych i suplementów naturalnych z / bez receptę leki na receptę. Problem może wystąpić:
1) przy jednej substancji zaprzecza inne substancje lub
2) gdy jeden vzaimodeistvuet substancja z inną substancją lub
3), gdy jedna substancja zwiększa skuteczność drugiej.

Na przykład, wzmocnienie leki / bez recepty mogą być równie niebezpieczne, jak blokowanie ich działań. Ta strona internetowa nie jest możliwa identyfikacja ewentualnych konfliktów. Ostrzeżenie to jest szczególnie ważne w przypadku leków, które są stosowane do leczenia serca (takie jak leki dla nadciśnienia) i krzepnięcie krwi.

Czasami leki na receptę vzaimodeistvuyut z alternatywnych leków. Sushestvuet jedna sytuacja, w której konflikt może być od razu śmiertelne: połączenie uspokajających z siarczanem hydrazyny (uspokajające z siarczanu hydrazyny).

Jeśli używasz leków, leki rozrzedzające krew, nie należy używać enzymy (fermenty) jako część alternatywnego leczenia raka.

Jeśli jesteś na leki ciśnienie krwi, trzeba kupić własny ciśnieniomierz. Zmierz swoje ciśnienie co najmniej dwa razy dziennie. Jeśli ciśnienie krwi jest zbyt niskie, można przerwać stosowanie propisaniem medycyna w celu zmniejszenia ciśnienia. Kontynuuj, aby kontrolować ciśnienie tętnicze krwi. Wiele alternatywnych metod leczenia raka zawierać dodatki obniżające ciśnienie krwi.

Wielu chorych na raka zająć więcej niż kilkanaście leków na receptę. To jest trudne, jeśli nie niemożliwe, aby kompletny przełącznik od biorąc lek na receptę, do czysto alternatywnego leczenia raka.

Powiedziawszy to wszystko, bądźmy logiczne Jeśli -. Etap IV, zdolność do przetrwania bez alternatywnych metod leczenia raka jest praktycznie zerowa. Jeśli używasz leków na receptę i alternatywnych metod leczenia raka, jesteś w paradoksalnej sytuacji. To – dwa z kilku możliwych opcji:
1) połączenie może prowadzić do poważnych uszkodzeń i skrócić swoje życie lub
2) alternatywne leczenie raka można wyleczyć.

Może warto zrobić mahimum możliwe, w celu uniknięcia konfliktów, ale w tym samym czasie, upewnij się, że używasz wystarczająco silną metodę alternatywną do leczenia raka, tak aby zmaksymalizować swoje szanse na przeżycie? Jedyną nadzieją na przetrwanie jest alternatywnych metod leczenia raka. Czy wszystko, co możliwe, aby zapobiec konfliktom (między leków i metod leczenia, alternatywnych), ale przestrzegać potężne alternatywnych metod leczenia.

Jeśli obecnie leczonych chemioterapią

Jedną z najlepszych metod leczenia raka alternatywnych dla tych, którzy wciąż otrzymuje chemioterapię jest chlorek cezu / DMSO rotokol (chlorek cezu / DMSO Protocol). Być może istnieje pewna interakcja między chemioterapii i chlorku cezu (i w niektórych przypadkach z DMSO). Chlorek cezu na ogół powoduje chwilowy obrzęk i stan zapalny. Stan zapalny i obrzęk wydaje się mniej lub nie występuje, gdy jest on stosowany w skojarzeniu z chemioterapią. Obróbka ta będzie omówione poniżej.

Jeśli wziąć pod obliczania chemioterapii

Jednakże, należy zauważyć, dla tych, którzy nie przyjmują chemioterapię, ale szybko je otrzymać, jest leczenie chemioterapii, która steruje MD (lekarz) oraz, że jest bardzo dobre leczenie. Insulina to Terapia Nasilenie (Terapia Nasilenie insuliny, IPT). Łączy ona bardzo niską dawkę chemioterapii z insuliną. To połączenie jest bardzo skuteczny i ma prawie zero skutki uboczne:
Terapia Nasilenie insuliny (IPT)

Dwie krytyczne streszczenie aksjomaty (dwa WAŻNE Abstrakt Aksjomaty)

Jest wiele elementów do budowy kompletnego obrazu raka, jak omówione w tym artykule. Jednak pomówmy o dwóch aksjomatów, które są mniej znane, ale to jest absolutnie niezbędne dla sukcesu odzysku z rakiem.

Abstract Axiom # 1: Leczenie raka będzie sukcesem do tej pory sukces dieta rak [BARDZO WAŻNE!]

Jak już wielokrotnie powtarzać tę stronę, że rak walka jest jak walka o ogień. Choć istnieją bardzo potężne alternatywnych metod leczenia raka, żaden z nich nie może sobie poradzić z niektórymi typami szybko rozprzestrzeniających się nowotworów, bez poważnej pomocy zagranicznej.

Skąd pochodzi ta pomoc – od diety bardzo zasadowym! Rak po prostu nie może przetrwać w środowisku silnie zasadowym. Rak jest Twoja dieta ma uruchomić “wewnętrzny krajobraz” ciała i ustala, ile rak będzie w stanie poradzić sobie z leczenia.

Zła dieta w trakcie leczenia raka będzie karmić komórki nowotworowe. To jest jak woda gaśniczego [leczenie] i benzyny [zła dieta, która karmi komórki nowotworowe].

Przeciętna dieta raka nie są podawane do komórek nowotworowych, ale nie przyczynia się do leczenia.

Tylko doskonała dieta rak przyczyni się do leczenia.

Zbyt wielu chorych na raka przegraną walkę z rakiem, ponieważ nowotwór rozprzestrzenił się zbyt szybko i traktuje, nawet najlepszy, nie może stać na walkę poziomu.

Jedyną rzeczą, która będzie miała wpływ na szybkie rozprzestrzenianie się nowotworu jest doskonała dieta oraz doskonały leczenia raka. Jeżeli poważnie myślisz o przezwyciężaniu bardzo niebezpieczny typ raka, takich jak glejak lub raka trzustki, i tak dalej, to nie masz wyboru, ale na dietę przed rakiem jako głównego narzędzia w swojej opiece.!

Aby to zrobić, należy sprawdzić, że dieta na raka, który daje dostawcę leczenia, to dość dużo go zignorować (jeśli nie jest to coś, że domagamy się dla samego leczenia jest) i używać diety alkalicznej Robert O. Young (Robert O . Młoda alkaliczna dieta).

Oto artykuł, który będzie wprowadzenie do diety, ale ostatecznym źródłem jest książka chory i zmęczony? Odzyskaj swoje wewnętrzne terenu, napisany przez Roberta O. Younga, Użyj go na 100% a nie 80% (na przykład, jeśli roślinny zawiera znaczną ilość glukozy – nie jeść!)
Uproszczone dieta Roberta O. Younga i [rosyjskim]

Możesz użyć powyższego artykułu, aby rozpocząć dietę raka, ale jeśli masz czas, należy kupić tę książkę i przeczytaj go dwa lub trzy razy. Jest to – kluczem do przetrwania podczas szybkiego raka rasprostrayaschegosya.

Abstract Axiom # 2: przerwać cykl duchowej depresji, gniewu i / lub strachu

Wiele przypadków raka wiąże się z dramatycznym wydarzeniem w życiu człowieka. Emocjonalne Uszkodzenia spowodowane takim przypadku jest związany z diagnozą raka.

Jest absolutnie konieczne, aby przerwać, zatrzymać depresja, złość i / lub strach. To sprawi, że poważne zmiany w swoim stanie emocjonalnym. Dr Lorraine Day mówi odpuść wrogów; badacz Lothar Hirnayze mówi: wziąć dużo podróżujesz lub w ruchu. Niezależnie od powodu, istnieje wysoka korelacja (zależność) między naruszeniem ciszy cyklu i zdolność organizmu do wyleczenia raka.

Zaangażowanie rodziny jest bardzo ważne dla zakończenia cyklu psychicznego i / lub duchową. Jednak należy podkreślić, że rodzina może spowodować tyle szkód i być użyteczne. Cała rodzina musi wiedzieć, co pacjent przyjmuje i wspierać jego działania, nawet jeśli nie wierzą w medycynie alternatywnej.

Jednym z problemów jest niemal dla wszystkich osób z rakiem są członkowie rodziny, którzy nie wierzą w medycynie alternatywnej i pacjenta stale krytykowana za to, że używa się nietradycyjne leku. Być może jest to dobry pretekst, aby wybrać się na wycieczkę i uciec od tych ludzi.

Dla tych, którzy mają nowotwory lub obszary o wysokiej koncentracji komórek nowotworowych (akumulacja, zapalenie, proliferacja i blokowanie) (dla tych z guzami lub obszary o dużym stężeniu komórek nowotworowych (Zator, stan zapalny, obrzęk i Zator))

Chociaż alternatywne metody leczenia raka prawie zawsze używać naturalną substancję, ponieważ komórki nowotworowe umiera, układ odpornościowy “ataki” na nich, które mogą utworzyć tymczasowy stan zapalny lub obrzęk. Zapalenie i obrzęk są tylko tymczasowe, ale może to spowodować bardzo niebezpieczne częściowe lub całkowite blokowanie ( blokada s ) najważniejszych płynów lub innych rzeczy.

To jest – to bardzo ważna kwestia dla wielu chorych na raka.

Głównie z tego powodu, stopień oczyszczenia IV etapu tej stronie i wymaga dostępności pomocy telefonicznej lub leczenia w klinice. Konieczne jest, aby pacjent z nowotworem lub er z asystentem miał z kimś porozmawiać i dowiedzieć się, czego się spodziewać i jak sobie poradzić.

Ponadto, ponieważ komórki nowotworowe śmierć, nie tylko zniknie. W niektórych przypadkach, ruiny martwych komórek nowotworowych tylko “zjedzony” przez otaczających komórek. Jednakże, w większości przypadków, komórki nowotworowe są skoncentrowane w kilku obszarach ciała, a nie jest po prostu zbyt gruzu do następnej komórki jako “jedzenia”. Nakłada to obciążenie wątroby, układu chłonnego, nerek i ewentualnie innych narządów ciała.

Jest to kolejny powód, dla którego chcesz obsługę telefonu, lub leczenie w klinice.

Te dwa przypadki mogą być bardzo niebezpieczne, zwłaszcza dla pewnych typów nowotworów: rak płuca, rak mózgu, rak przewodu pokarmowego, zespołu i kilku innych sytuacjach. Stan zapalny i / lub obrzęk może spowodować poważne problemy zdrowotne.

Te rzeczy stanowią raka pacjenta w paradoksalnej sytuacji. Jeśli on nie będzie korzystać z alternatywnych metod leczenia raka, to prawie na pewno umrze. Ale jeśli robi korzystania z alternatywnych metod leczenia raka, jego sytuacja może się jeszcze gorzej, zanim będzie lepiej.

Ten problem będzie omawiany kilka razy w tym artykule, ale poymte że wiele raków zawierać nowotworowych, lub wysokie stężenie komórek nowotworowych, które mogą powodować bardzo niebezpieczny obrzęk lub zapalenie lub mogą blokować płynu (w tym, w rzadkich przypadkach, krwi) lub dzwoniąc z kałem problemu (np. raka jelita grubego).

Enzymy proteolityczne ( proteolityczne enzymy ), takie Vitalzym (patrz poniżej), są wspaniałe zapalny i supresorowe guza, jednak nie mogą być stosowane wraz z odbiorem leki przeciwzakrzepowe.

Również mechanizm VIBE . ( urządzenia VIBE ) – kolejny sposób składania Barking zapalenia (patrz poniżej).

Ale głównym sposób stłumić zapalenie i obrzęk jest zastosowanie właściwego leczenia w danej sytuacji. Kilku sytuacjach będzie to omówione poniżej.

WYMAGANE suplement dla każdego pacjenta z rakiem, dzięki czemu czas “kupuj” (wymagane Suplementy dla każdego pacjenta z rakiem “kupić czas”)

Istnieją pewne dodatki, które są wymagane dla każdego pacjenta z rakiem, niezależnie od leczenia są stosowane! związku:

Wiele lat temu, dwukrotny czas Nobla Linus Pauling ( Linus Pauling ), Ph.D., i Euona partnerem Cameron ( Ewan Cameron ), MD ., zrobił badania w Szkocji, który okazał się ponad wszelką wątpliwość, że witamina C, ponieważ IV ., 10 g dziennie może przedłużyć życie pacjenta umierającego na raka sześć lub więcej razy.

Chociaż alternatywne metody leczenia raka są dziś o wiele więcej możliwości niż protokół Pauling / Cameron, jest coś bardzo ważne jest, aby nauczyć się od swoich badań: pojęcie “kupowanie czasu” dla chorego na raka.

Aby zrozumieć, co to znaczy, co by się stało, gdyby badania Pauling / Cameron pacjentów w tym samym czasie używane TAKŻE silnodeystvueschee bardziej alternatywnego leczenia raka. Ponieważ te przeżycia pacjentów przez dłuższy czas, ponieważ terapia witamina C, bardziej silnodeystvueschee leczenia raka alternatywą powinny być sześć razy dłużej działa, a skuteczne! Innymi słowy, byłoby bardziej prawdopodobne, że więcej silnodeystvueschee leczenie leczyć raka, ponieważ musi było sześć razy dłużej pracować, bo witaminy C!

To jest istota koncepcji korzystania z produktu, który nie leczy raka, ale może przedłużyć życie i “kupić czas” do pracy do innych zabiegów.

Większość ludzi nie ma dostępu do przyjęcia 10 gramów witaminy C IV ., ale produkty, które mogą dosłownie przedłużyć żywotność i “kupić czas” na bardziej silnych zabiegów przepracowanych, co prowadzi do wyższego prawdopodobieństwa sukcesu!

Po pierwsze: Vitalzym i Power Barley ( moc I jęczmień )

Jednym z zabiegów w protokole Bill Henderson należy stosować każdy pacjent z nowotworem, bez względu na to, jakie leczenie używają. Et produktem Mocy Jęczmień , enzym suplement I , Kotor th ma prawie każdy enzym w ziemi. By ritichesky f erment oksydazy cytochromu ( oksydaza cytochromu ) na DIN wielu kluczowych enzymów w jęczmieniu ( a także w świeżym jedzenia sok z trawy pszenicznej e – sok trawa pszenicy ) jest bardzo istotne eno energii w komórce.

Jęczmień Moc ( m Osch I jęczmień ) – organiczny “zielony” produkt, który jest zimno-przetworzonych. Konkluzja e , że każdy pacjent z nowotworem, stosując Ljubo drugą metodę leczenia jest zastosowanie zasilania Barley ( lub świeży sok z kiełkującej pszenicy ). Produkt ten ma wysoki poziom enzymów proteolitycznych, tak że nie należy rozcieńczyć krew. Jednakże, to może zawierać się itamin K, więc może to być limity o ile można go zabrać . Użyj maksymalnej dostawcę dawkowania. To – ich stronie internetowej: http:// http://www.barleypower.com/

Vitalzym – każdy pojedynczy dodatek enzymu, ale rozrzedza krew. Vitalzym ma mniej enzymów, ale enzymy specjalnie wybrane , tak , że rozcięcie Prot ovyj warstwę wokół komórek nowotworowych, wirusów, itp. Te p ermenty również bardzo przydatne w hamowaniu odtwarzania i PRZEMIAN.

Połączenie tych dwóch produktów jest bardzo silny! Vitälzym można kupić w : Dostawca Vitalzy m – i

Po drugie : SON f formuła jest (Master próbki aminokwasów) (drugie SON Formuły (Master Amino Wzór Kwas))

Ten produkt, który jest częścią protokołu i X lorida C eziya od LiNIK Wolff. Ten aminokwas CJA produkt, który wymaga prawie zero- th energii th do pracy s ciała . Podobnie jak moc Jęczmień ( m Osch I jęczmień ) na pulchny swoje ciało przez enzymy, SON f formuła jest i wypełnia twoje ciało aminokwasy (tj. energia jest ).

Chorych na zaawansowanego raka, którzy są bardzo słabe, powinien otrzymać Imatia s do 30 tabletek dziennie, aż ich stan się ustabilizuje . Ponieważ ten produkt jest proszek w kapsułce, to może się nawet te , które sprawiają, że jedzenie przez rury ku . Tutaj jest związek , w którym można go kupić:

Po trzecie, silny mineralny

Mineralny Silnodeystvueschee jest wymagane, tak aby być-rakowe komórki dostarczają składników odżywczych, jak muszą dalej żyć. Komórki nowotworowe kradzieży pokarmowych pobranych od zdrowych komórek jest zatem zapewnienie minerały impulsów do zdrowych komórek, i z innych powodów.

Chociaż istnieje wiele doskonałych mineralne, dwa są potwierdzone na tej stronie. Po pierwsze, płyn Vibe z Eniva . Vibe , jak wiemy, znacząco przedłuża żywotność chorych na raka. Dostawca Vibe – do 4 uncje dziennie (1 uncja – 28,35 g)

Drugi dodatek mineralny – Mix Essences Zdrowie (tak, to jest wpisany poprawnie) ( Mieszanka Zdrowie Essense ). Jest to, ogólnie rzecz biorąc, jest częścią pakietu i chlorek cezu / DMSO ( chlorek cezu / opakowanie DMSO ) należące do  esencję życia . To jest nawet bardziej wydajny niż Vibe i ma mniej wypełniaczy. Jeśli używasz Essence i chcesz zakończyć protokołu Matthias Rath ( Matthias Rath ) (aby zatrzymać rozprzestrzenianie się raka), należy również kupić ekstrakt z zielonej herbaty w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością. Od Essence nie ma udziału w rynku, takich jak Vibe . Oto jej dostawca: zdrowie Essences mieszaninę

Ważna uwaga: NO suplement z witaminą C nie powinny być wykorzystywane dla tych, którzy stosuje siarczan hydrazyny ( Siarczan hydrazyny ) , protokół Factor Amazon ( Amazon Factor Protocol ), Protocel Cantron , lub jakiekolwiek inne zabiegi ispolzuyuschee graviola lub Paw Paw . skoncentrowane witaminy C może neutralizować te zabiegi. Istotą również maksymalną ilość witaminy C, które mogą być używane z siarczanu hydrazyny

Po czwarte, przeciwgrzybicze (Anti-grzybicze) suplementy

Jeśli czytać artykuł o teorii raka, wiesz, że końcowy etap w rozwoju raka jest to, że drobnoustrój jest w stanie wniknąć do komórek i blokować normalnego cyklu Krebsa -a i łańcucha transportu elektronów ( łańcuch transportu elektronów ), dzięki czemu komórki w beztlenowych (tj. jest złośliwy). Bob Beck Protokół do “zająć” się wszystkich bakterii w organizmie. Jednakże, jeśli nie akceptują Bob Beck Protokół, lub nie chce go zatrzymać na kilka miesięcy lub więcej, nie jest to produkt, który pomoże pozbyć się zarazków.

Prawie wszyscy chorzy na raka mają poważne infekcje bakteryjne. Kluczowym elementem swojej metody leczenia powinien być maksymalny niszczenie drobnoustrojów. Książka chory i zmęczony? ( chory i zmęczony? ), omówione powyżej, ma długą listę dodatków, które zabijają bakterie. Jednak Robert O. Young ( Robert O. Młoda ) opracowała soedrzhaschy produktowi trzy i takie właściwości.

Produkty te pochodzą z InnerLight i przeznaczone do zabijania grzybów ( grzyby ), a całkowity klirens z mikotoksyn (produkty grzyby zhiznedayatelnosti i inne mikroby). SpectraZyme zawiera trzy elementy, które zabijają grzyba ( grzyb ). Te produkty neutralizujące oczyszczania nazywane są: MycoDetox I i MycoDetox II . Link do produktu dostawcy InnerLight

Po piąte, super-pożywny sok

W pierwszym miesiącu leczenia chorych na zaawansowanego raka, a gdy jest on słaby, to jest absolutnie konieczne zalane organizmowi składników odżywczych! (Uwaga: bardzo biedni chorzy na raka, którzy stracili na wadze powinna rozważyć makrobiotycznej ( Makrobiotyczna ) diety i siarczan hydrazyny, ale korzystanie z hydrazyny Siarczan jest bardzo trudne – patrz niżej). Postępujące raka dosłownie kradzież glukozy i substancji odżywczych od zdrowych komórek. Zdrowe komórki są zagłodzone!

Podczas mineralne potrzebne, te elementy dodać więcej minerałów i wiele kluczowych składniki odżywcze i inne składniki odżywcze.

Zamiast pojedynczego produktu, które mają być przeniesione w pewnym stopniu. Pacjent może wybierać z tych marek, produktów, lub mogą znaleźć inne super-odżywczego produktu lub inne soki marki. Ważną rzeczą jest to, że ciało powinno być wypełnione bardzo ciężki ( Dense ) super żywności lub suplementów super:

1) Sok Tahitian Noni , (Cancer Tutor nie może określić z dostawcą),
2) Xango Mangostan ( Dostawca )
3) sok z młodych owoców z Young Living ( jagód sok lub Goji ) (brak linku)
4) Juice Juice Plus + , ( Dostawca )

Ważne Uwaga: Można zauważyć, że super-soki owocowe wymienione powyżej ( Mangostan , Noni sok i jagód ) nie są dozwolone diety Robert O. Young ( Robert O. Młody ), ponieważ zawierają zbyt dużo glukozy. Juice Juice Plus + aktywna diet Robert O. Young. To jest w gestii pacjenta lub wspomagających do korzystania z super-sok owocowy w pierwszym miesiącu leczenia, czy też nie. Stanowią one ogromny zastrzyk energii, ale gdy ma do czynienia z szybko rozwijających się nowotworów, Robert O. dieta Młoda może być ważniejsze. Każdy przypadek jest inny, wybierając między zwolnionego wzrostu nowotworu (np. dieta, Robert O. Young) i pędu składników odżywczych, aby zapewnić energię i składniki odżywcze (super-soki owocowe).

Jak ocenić swoje postępy (jak ocenić swoje postępy)

Tak szybko, jak to możliwe po rozpoczęciu leczenia raka, trzeba dokładnie określić, ile rak jest w organizmie.

Podobnie, od czasu do czasu w trakcie leczenia, może chcesz wiedzieć, jakie postępy ukazał się zmniejszyć ilość raka w organizmie.

Na szczęście istnieje prosty sposób oszacować, ile rak jest w organizmie. Test ten został opracowany przez nieżyjącego już dr Navarro ( Dr Navarro ) z Filipin.

Oto informacje, jak określić, ile rak jest w organizmie: Jak ustalić, ile masz raka

Używać tylko jednego sposobu leczenia “Etap IV” (Take dokładnie jeden “Etap IV” Leczenie w czasie

Jedna z największych pomyłek chorego na raka, kiedy rozwija własną metodę leczenia jest to, że nie korzysta z metody leczenia “Etap IV” do swojego protokołu. Musisz zrozumieć, że nie można zgasić ogień z głównego węży ogrodowych 10. W przeglądarce musi być co najmniej jeden wąż pożarowy.

Z rakiem trzeba co najmniej jeden wąż pożarowy – metoda leczenia “Etap IV”.

Jednakże, ważne jest również nie do połączenia obu zabiegów związanych z metodami z “Etap IV” w jednym i tym samym czasie, z wyjątkiem przypadku hospitalizacji w klinice. Jest tak, ponieważ każda z metod “Etap IV” zabić maksymalną liczbę komórek rakowych, które jednostka może obsłużyć. Podwojenie liczby komórek nowotworowych zabitych jesteś daleko przekraczają bezpieczną liczbę martwych komórek i organizm po prostu nie może sobie z nimi poradzić.

Zabijanie komórek nowotworowych, nie stanowi problemu dla alternatywnych metod leczenia nowotworów, ponieważ silne alternatywnych metod leczenia raka są przeznaczone do komórek nowotworowych i / lub nie szkodzą normalne komórki. Problem bezpiecznie zabijają komórki rakowe! niebezpieczeństwa mogą powstać w zabójstwie zbyt szybko zbyt wielu komórek nowotworowych, lub w sytuacjach, w których siedzibę chwilowy stan zapalny i obrzęk.

Kompletny protokół leczenia raka obejmuje kilka rzeczy, takich jak środki detoksykacyjnych ( Detoksykujący przeglądarek ), odporne budowniczych, być może jeden lub więcej zabiegów Etap III, itd. Ale cały raport będzie zawierał tylko jeden sposób leczenia “Etap IV”.

Jest jeden jasny świeci wyjątek od metody leczenia nie są połączone “Etap IV”. Ponieważ siarczan hydrazyny nie zabija komórki nowotworowe, może on być stosowany z innym sposobie leczenia. Jednakże, istnieje wiele przepisów dotyczących stosowania siarczanu hydrazyny: w obecności siarczanu hydrazyny – leczenie kacheksji

M metody leczenia “Etap IV” (dalej “Etap IV” Zabiegi)

Z ponad 300 zabiegów alternatywnych raka, tylko kilka oceniany jako traktowania dla “Etap IV”. Wyznaczenie tego co dają chorych na zaawansowanego raka realną nadzieję na przetrwanie. Oczywiście, ich szanse na przeżycie w dużym stopniu zależy od ich stanu na początek alternatywnego leczenia i jak ściśle przylegają do diety raka, i jak ściśle przylegają do leczenia “Etap IV”.

Chlorek cezu / protokół DMSO (tj. protokół Życie Essentsii) (chlorek cezu / DMSO Protocol (tj. Essense of Life protokołu))

Od promeneniya zabiegów alternatywnych raka, chlorek cezu / DMSO Protokół został prawdopodobnie używane dużą liczbę pacjentów w domu, niż jakiekolwiek inne metody leczenia “Etap IV”. letril użyto zdecydowanie dużo więcej pacjentów chorych na raka, w porównaniu do chlorku cezu / protokołu DMSO, ale letril daleki od traktowania dla “Etap IV”, ponieważ jest zbyt powolne dla pacjentów “Etap IV”.

Korzystnie, ilość chorych na raka leczono chlorek cezu / DMSO Protocol domu przez fakt, że istnieje ogromna ilość wiedzy w tej metodzie leczenia. Doświadczenie wymagane, aby stać się ekspertem w kontakcie z różnymi rodzajami raka i wszystkich różnych sytuacjach, które mogą się pojawić.

To z tego powodu, że Larry z Essense Życia jest sprawdzonym dostawcą niniejszego protokołu.

Jak w przypadku wszystkich protokołów “Etap IV”, jak określono w niniejszej stronie internetowej, to leczenie towarzyszy pełnego protokołu do czynienia z wielu aspektów innych niż nowotwór, który ma do czynienia chory.

Chlorek cezu / DMSO Protokół – główny leczenia raka alternatywne rozwiązanie, które może być wykonywane w domu, który nadaje się dla tych, którzy nie mogą korzystać z dodatków. W rzeczywistości, leczenie ozonem Wysokiego Szczebla ( RHP Ozone ) również pasuje do tej kategorii, ale jest rzadko stosowane. Jest to omówione poniżej.

Ta metoda leczenia jest krytyczny w medycynie alternatywnej, ponieważ wielu onkologów zachować chorych na raka na chemioterapię i radioterapię o wiele dłużej, niż to miało miejsce w przeszłości, więc rośnie zapotrzebowanie na zabiegi, które nie wymagają stosowania dodatków.

Inną zaletą tego sposobu leczenia jest, że mogą w rzeczywistości być stosowane w połączeniu z chemioterapią. Chemioterapia i chlorek cezu wydaje się uzupełniać i korzystać z wyników kombinacji w znacznie mniejszym zapalenie i obrzęk.

Absolutnie niezbędne do korzystania z leków w czasie remisji (czasowe cofnięcie się choroby), gdy dostawca mówi, przerywać chlorek cezu, jeśli dostawca nie chce wymienić chlorek cezu inny minerał.

Cena: Od 600 dolarów i 900 dolarów na początku leczenia, a między 300 dolarów i 400 dolarów miesięcznie, aby kontynuować.

Zalety: Bardzo długie i sprawdzony dostawca leczenie z dużym doświadczeniem i znajomość wielu sytuacjach. Zabieg ten może być stosowany w chemioterapii.

Wady: Niektórzy pacjenci mogą korzystać z wewnętrznie chlorku cezu, a tym samym nie ma potrzeby korzystania z DMSO. DMSO jest transport chlorku cezu przez skórę, dla tych, którzy nie tolerują przyjmowania wewnętrznie bardzo zasadowy chlorek cezu. Dla tych, którzy muszą primentyat DMSO, DMSO może powodować nieprzyjemny zapach ciała, co może ograniczyć swoje działania na zewnątrz domu. Pacjent z nowotworem otrzymujących DMSO nie może czuć się tak źle.

Link: tutaj – artykuł i skontaktować się z dostawcą tej metody leczenia: chlorek cezu / DMSO Protocol

Bill Henderson Protocol (Bill Henderson Protocol)

Bill Henderson napisał książkę na temat leczenia raka. Co ważniejsze, gdy kupisz książkę, możesz również pracować z Billem przez telefon lub e-mail. Jest to doskonała książka i doskonałe leczenie.

Jednak, aby wykorzystać jego leczenie osoby powinny być w stanie wziąć pigułkę, czyli suplementów. Wielu ludzi, którzy otrzymali chemioterapię i radioterapię są karmione przez rurkę, IV lub ich układu pokarmowego był tak uszkodzony, że nie jest w stanie wchłonąć składniki odżywcze z pokarmów i / lub dodatki.

Możemy zidentyfikować pacjentów z “Etap IV”, który można spożywać i trawienia pokarmów i suplementów, jak zdrowe pacjentów onkologicznych etapu IV “. Protokół Bill Henderson ma bardzo dużą szybkość utwardzania, ponieważ, z definicji, u wszystkich pacjentów z rakiem, z którym pracuje jest zdrowy chorych na raka “Etap IV”.

Podczas gdy wszystkie metody leczenia raka, “Etap IV” będzie miał bardzo wysokie standardy leczenia zdrowych pacjentów onkologicznych etapu IV “, istnieje kilka bardzo dobrych rzeczy do powiedzenia na rekordowo Bill Henderson.

Być może najważniejsze, jest to jedyna alternatywna metoda leczenia raka, który przywraca komórki przy pomocy bardzo ważną dobrych kwasów tłuszczowych. Jest on oparty na diety Budwig -dobrze . Zabiegi, które nie korzystają w ich diecie opartej Budwig , nie powinny być łączone z diety Budwig , ponieważ w takim przypadku może być zabity zbyt wiele komórek nowotworowych.

Ponadto, protokół Bill Henderson nie powoduje prawie stan zapalny i obrzęk innych metod, jeśli w ogóle, to tworzy je.

Jak wszystkie dobre zabiegów alternatywnych raka, Bill Henderson protokół zawiera niezwykle sztywnej diety do stosowania przez pacjenta z rakiem! Ponadto Bill studiował wiele innych rodzajów dodatków, więc jest absolutnie niezbędne do korzystania z suplementów marki że zaleca (nie sprzedał żadnych suplementów).

WAŻNE OSTRZEŻENIE: Jeśli mieszkasz poza USA, Bill Henderson zapytać go, czy wie, które z żywności w kraju posiadają niezbędne siarkowych białek ( Siarka Białka ). W wielu krajach, nie wiadomo, co żywności są kluczowymi siarki białka. Zabieg ten nie będzie działać bez tych siarkowych białek!

Dla pacjentów z napięty budżet, to leczenie jest jednym z najmniej kosztownych metod leczenia nowotworów alternatywnych “Etap IV”.

Kiedy jesteś w remisji, ważne jest, aby kontynuować leczenie, o którym mowa darowanie niżej, co zasadniczo dodaje Bob Beck protokół i kilka innych elementów Protokołu Bill Henderson.

Koszt: mniej niż 150 dolarów miesięcznie (Bill Henderson nie sprzedawać żadnej z pozycji).

Zalety: są naprawdę dwa kluczowe składniki, które leczą raka. Po pierwsze, dieta raka. Po drugie, protokół Budwig . Dieta raka jest bardzo szybki, ponieważ do leczenia raka. Rak i suplementy diety “kupić czas” do końca leczenia. Spowodowanie jakiś stan zapalny, obrzęk, czy nie powoduje niczego.

Wady: ponieważ dieta rak jest tak ważne dla tej metody leczenia, nie ma sposobu, aby oszukiwać diety raka. A gdy nie ma miejsca na stosowanie innych rodzajów dodatków niż ta, która jest zalecana. Mimo, że pewne pierwiastki mogą być dodawane do tej obróbki w różnych sytuacjach.

Link: Tutaj jest artykuł o Bill Henderson Protokołu (informacje kontaktowe podane na końcu): Bill Henderson Protocol

Protokół Factor Amazon (Amazon Factor Protocol)

Amazon Factor Protocol – alternatywną metodę leczenia “Etap IV”, przeznaczonych dla zdrowych pacjentów w stadium IV “. Wyznaczenie takich pacjentów może przyjmować preparaty (czyli jeść i połykać). Został on opracowany przez doktora, który studiował na tworzenie alternatywnych protokołów w Japonii. Gibbs Tracy ( Tracy Gibbs ), Ph.D., nie mógł znaleźć American University, które uczą, co chce studiować. Więc poszedł do innego miejsca.

Moc tej metody leczenia jest oparty na bardzo szczególnym roślin Graviola . Roślina ta jest tak wysoka, w acetogenin (cząsteczka, która obniża energię ATP w komórce nowotworowej, rak posuti dosłownie rozpadu), nie ma potrzeby, aby wyjąć z zakładu.

To jest dobre z dwóch powodów. Po pierwsze, z acetogenin -y przychodzą wszystkie czynniki cząsteczek acetogenin -i , które naturalnie występują w roślinie.

Po drugie, jedna z największych firm jest właścicielem wszystkich najważniejszych patentów dotyczących wydobycia acetogeniny z Graviola . Oczywiście, firma farmaceutyczna, która stale przechwala się jej “etyki wysokie”, aby chronić się od skandalu z Vioxx , nie korzysta z tych patentów, ponieważ nie chcą obniżyć swoje zyski faktycznie leczyć nowotwór. Możesz rzucać im “wysoka etyka” w kosza.

W każdym wypadku należy protokół obejmuje również inne składniki, które w leczeniu raka, takie jak zachowanie czystości układu limfatycznego, ochrony narządów, łamanie enzymy nowotworowe białka powłoki komórek, itp.

Ta strona nie ma jeszcze artykułu o tym protokole, ale należy zauważyć, że ten produkt przeprowadzono badania kliniczne w Malezji. Podczas gdy tylko u chorych na raka piersi stosowano w tym badaniu (pozornie niektórych pacjentów miał również inne rodzaje raka). Wszyscy pacjenci zostali odesłani do domu na śmierć, ponieważ ich nowotwór już przerzuty. Wyniki tego badania klinicznego i reputacji graviol -s było wystarczające, aby przypisać protokół do leczenia “Etap IV.”

Czynnik Amazon nie powinny być używane w połączeniu z innym leczeniem raka alternatywnym, która jest reklamowana jako “pro-utleniacza” ( utleniających ). Pro-utleniacz, takich jak witamina C w dużych dawkach, neutralizuje działanie acetogeniny . acetogeniny niższej energii ATP , ale pro-utleniacz podbicie energii ATP , neutralizując w ten sposób czynnik Amazon. Przeciwutleniacze również używany z rodzaju tego produktu, produktu o wysokim stopniu ORAC . ( ORAC – Oxygen Radical Wchłanianie (lub absorbancji) Pojemność – jest metoda pomiaru zdolności antyoksydacyjne substancji)

Podobnie większość rodzajów chemioterapii podnosi energii ATP , a tym samym zneutralizować skutki Factor Amazon.

Protokół Factor Amazon nie należy stosować VIBE . Mechanizm, który zostanie omówiony poniżej, ponieważ te dwie metody leczenia mogą kompensować sobą.

W każdym z powyższych przypadków, nie ma niebezpieczeństwa w korzystaniu z protokołu Factor Amazon. Tylko o to, co inne zabiegi zneutralizować skuteczność Graviola .

Jednak Factor Amazon nie powinien być stosowany przez każdego, kto jest w ciąży, która może być w ciąży lub które mogą zajść w ciążę, ponieważ jest skierowany do szybko rosnących komórek (które mogą obejmować szybko rosnących embrionalnych komórek macierzystych).

Ten produkt nie jest dostępny za pośrednictwem Internetu, ale informacje o tym, jak zadzwonić do firmy można znaleźć na ich stronie internetowej.

Tak jak w przypadku wszystkich innych metod leczenia “Etap IV”, gdy pacjent jest w remisji, musi kontynuować przebaczenie zabiegom, określonym poniżej.

Koszt: około 400 dolarów miesięcznie.

Zalety: trudno sobie wyobrazić jeszcze prostsze traktowanie niż to. Metoda ta jest tak prosta, że polecamy go do pacjentów chorych na raka, którzy odmawiają wykonywania alternatywnego leczenia raka i tych, którzy nie są na chemioterapię (to jest, proponuję do asystenta w sekrecie mu chora na raka). Przedstaw diety na raka, ale to było uczciwe porównanie do niektórych innych diet na raka, co jest kolejnym powodem, dla którego może on być stosowany w tajemnicy.

Wady: Jest to nowa metoda leczenia, tak aby dostawcy państwowe nie mogą mieć wymaganą wiedzę o skomplikowanych sprawach. Nie należy stosować w przypadku większości rodzajów chemioterapii, przeciwutleniacze lub Pro-utleniaczy, takich jak wysokie dawki witaminy C Amazon Factor Pills należy co 6 godzin, 24 godziny na dobę, więc ludzie muszą wstać wcześnie rano, aby wziąć pigułkę i wrócić do łóżka.

Linki: Oto najważniejsze linki: http://www.nniherbalsupplements.com/product/8-7168202 [Link do produktu] HTTP: / / http://www.nutranomics.com/ [Link do firmy]

Bob Beck Protocol – Electromedicine ( Bob Beck Protocol – Electromedicine)

Bob Beck Protokół jest electro- zabieg, który został opracowany przez nieżyjącego już dr Bob Beck, który ma doktorat z fizyki i spędził 40 lat pracy z Elektromedizin oh. Bob Beck Protokół usunie każdą drobnoustroju z organizmu. To z kolei pozwoli na układ odpornościowy, aby znacząco wzmocnić SEB I , który obejmuje stworzenie naturalnych neuropeptydów ( neuropeptides ) (w tym, między innymi interferon i interleukiny – interferon i interleukina ), które będą łatwo dbać o raka.

Protokół ten jest znacznie lepszy od innych elektro leczenia raka, ponieważ jest specjalnie zaprojektowany tak, aby spełniać kryteria doskonałej otwarcia w Elektromedizin . W roku 1990, Medical College of Alberta Eynshteina dr Kaali i dr Lyman ( dr Kaali i dr A. Lyman ) znaleźli sposób na zmniejszenie bakterii we krwi (tj. zakończenie ich zdolność do reprodukcji). To sprawiło, że bakterie nieszkodliwe. Te dwa lekarze powinien wygrać nagrodę Nobla, bo to było dosłownie największe odkrycie w historii medycyny. Znaleźli lekarstwo na AIDS / HIV, a prawie każda inna choroba znana ludzkości. Ale ze względu na fakt, że ortodoksyjna medycyna nie chce leczyć wszystkie choroby, ich odkrycie został pochowany (choć technologia jest zarówno publiczne i bardzo dobrze udokumentowane.)

Dr Bob Beck znalazł sposób na konwersję ich otwarcie w nieinwazyjnej, leczenia niedrogiego dla wielu chorób, w tym HIV / AIDS i raka, i wiele innych. Początkowe badanie musiało być zrobione poza USA z obawy przed prześladowaniem.

Są dwie rzeczy, które trzeba wiedzieć o tej metodzie leczenia. Po pierwsze, wsparcie tego zabiegu nie jest dostarczona przez dostawcę (z powodu problemów prawnych). Tak więc wsparcie udzielane jest metodą leczenia CancerTutor (ta strona) . Większość ludzi nie będzie wspierać jest bardzo potrzebna, ale można wysyłać pytania za pośrednictwem poczty e-mail CancerTutor -w , a gdy jest to konieczne, możemy rozmawiać przez telefon.

Po drugie, istnieje długa lista rzeczy, które absolutnie nie mogą być używane w połączeniu z Bob Beck protokołu. Zabieg ten nie może być stosowany w chemioterapii, radioterapii lub innych leków ortodoksyjnej. Tak więc, jeśli używasz leków na receptę, powinny być w stanie bezpiecznie i za zgodą swojego lekarza, aby wydostać się z tych leków, lub po prostu nie można używać tego leku. Istnieją wyjątki od tej reguły.

Większość pacjentów z chorobą nowotworową będzie musiał użyć innego alternatywnego leczenia raka przed użyciem Bob Beck Protokół, o ile nie pochodzą z chemioterapii, promieniowanie, lub przyjmowanie innych leków na receptę.

Kiedy to leczenie jest zakończone, pacjent z nowotworem powinien prereyti innego alternatywnego leczenia raka, błonia o umorzenie wymienione poniżej.

Koszt: 800 dolarów Total (Uwaga: Produkt Bob Beck protokołu mogą być ponownie wykorzystane, wypożyczony do innych, itp. Można użyć Bob Beck Protokołem, wiele razy, przy użyciu tego samego sprzętu, trzeba tylko od czasu do czasu, aby wymienić baterie i. srebrny wire). Jeśli się samego sprzętu (schematy i instrukcje są dostępne), będzie kosztować około 250 dolarów.

Zalety: Po zastosowaniu tej metody leczenia (który trwa 4 tygodnie dla większości typów raka), w większości przypadków, można się spodziewać, że będzie gotów do remisji leczenia, o czym niżej, i zawiera kilka metod leczenia. To znacznie wzmocnić swój układ odpornościowy.

Wady: pacjent jest absolutnie kategorycznie
., nie może być on żadnych leków na receptę i wiele innych rzeczy, z kilkoma wyjątkami Dla obu elektro- części urządzenia, naruszenie podstawowych zasad może być bardzo niebezpieczne! Pacjent i rodzina powinna ocenić ryzyko odstawienia leków na receptę, po konsultacji ze swoim lekarzem. Jest oczywiste, że ten sposób leczenia jest brane razem z chemioterapii lub radioterapii.

Link: Tutaj jest link do Bob Beck protokołu. Ten artykuł zawiera również linki (w dziale linki) do dwóch-line Google klipów wideo przygotowane bezpośrednio przez Boba Becka. Ten link pokaże dlaczego każdy pacjent z nowotworem powinien stosować Bob Beck Protokół w pewnym momencie przed zatrzyma swój program remisji (Bob Beck Protokół ramach remisji omówione poniżej): Bob Beck Protocol [ rosyjskim ]

Grape Cure Brandt – stosując czarny, czerwony lub fioletowy winogron (Cure Grape Brandt – Korzystanie czarny, czerwony lub purpurowy winogron)

Grape Cure Brandt pojawił się na początku 1920 roku i jest prawdopodobnie wykorzystywane w różnych formach przez setki lat wcześniej. Jest to najstarsza metoda leczenia raka, który jest nadal powszechnie stosowane.

Artykuł Grape Cure Brandt (link prizhedena poniżej) opisuje o dwóch różnych sposobów korzystania z tego leczenia. pierwsze, wykorzystanie winogron, czarne, czerwone lub fioletowe stworzyć owsiankę lub sekund, zastępczych winogron sok warzywny. tylko pierwsza metoda, która wykorzystuje czarny, czerwony lub fioletowy winogrona, ocenione jako leczenia raka, “Etap IV.” .

Grape Cure Brandt jest uważany za “szybki sok” (” fast juice ” ). Oznacza to, że metoda ta nie pozwala na traktowanie nie żywności lub napojów (z wyjątkiem jakości wody). Powodem tego jest to, że gdy osoba ma “szybki sok” , komórki nowotworowe nie mają żadnego źródła żywności z wyjątkiem winogron owsianki. To dobrze, bo red st , czarny st i purpurowe th winogrona zawierają i ton więcej niż tuzin zabijania raka substancji odżywczych.

Innymi słowy, jedyną rzeczą, że twoje komórki nowotworowe dostać do jedzenia to trucizna Rakowa ‘s komórkę . H z tym winogrono zdrowy dla komórek nienowotworowych. Dlatego podłoga z leczenia jest przeznaczony tylko dla komórek nowotworowych.

Wciąż nie wiadomo, TWORZENIE wypróżnia do podłogi w leczeniu niektórych typów nowotworów, zapalenia i przekrwienia tam . W związku z tym, to byłoby pewne, czy a niebezpieczne s aetes powodu, że masz miały istotny obrzęk, stan zapalny lub zator, nie należy korzystać z tej metody leczenia. Wątpliwe jest, że ten zabieg nie powoduje obrzęk , ponieważ moszcz jest doskonała na usuwa toksyny ( detoks ) .

Ciekawe informacje o soku winogronowego : mikrobów nie może przetrwać w soku winogronowego PPG jej e niż wielu z sekundy. Zabicie winogron lekarstwo Brandt żadnych drobnoustrojów wewnątrz komórek nowotworowych, dzięki czemu komórki s wrócić do normalności, to kolejny pytanie bez odpowiedzi.

Z uwagi na ilość winogron i który pochłonie s absolutnie konieczne , że będzie można Smutne wieści ene że IME e t dużo pestycydów.

Bez względu na to, co artykuł mówi Grape Cure Brandt , do chorych w stadium IV, musi pr INIM być “szybka pierwszy sok “przez 6 kolejnych tygodni.

Po kolejności co zakończonych 6 tygodni, pacjent z nowotworem ma dwie opcje. pierwsze, jeść zdrową żywność na dwa tygodnie, a następnie kontynuować Grape Cure Brandta przez kolejne 6 tygodni. następnie raka pacjenta może przejść do remisji leczenia.

Drugą opcją jest rozpocząć leczenie natychmiast remisji, stosując n rotokol Bob Beck, następnie n rotokol Bill Henderson, itp. Zobacz artykuł o darowanie poniżej.

Jest to bardzo sprawdzony leczenie, a także, że musimy poważnie rozważyć – czy masz siłę woli.

Pamiętaj, zamienniki i winogron i soki warzywne nie jest uważane za leczenie dla “Etap IV”.

Koszt: Zero, ponieważ winogrona otrzymuje e t swoje regularne wydatki na posiłki na .

Zalety: Et o leczeniu zostało wykorzystane przez długi czas. To i s wyć z siebie pierwszego mechanizmu usuwania toksyn i jego proste w użyciu.

Wady: wiele osób nie może uzyskać niezbędne ekologicznych winogron cały rok. Ważną rzeczą do pamiętać : To leczenie trwa 3 lub 4 tygodnie, zanim zacznie ona obowiązywać . Dla pacjentów i Handlowo około 8 tygodni życia s lub mniej, fl na leczenie może nie działać wystarczająco szybko. Dla chorych na raka, którzy są bardzo słabe i stracił na wadze, to leczenie może nie być właściwym wyborem, ponieważ mogą one potrzebować do makrobiotycznej ( Makrobiotyczna ) diety (patrz Dodatkowe th informacji w lesie być e “Diet Cancer” ( ” Diet Cancer ” ) ).

Numer referencyjny: Ponieważ nie ma sprzedawcy za wsparcie ki et th traktują mnie , prosimy o kontakt z CancerTutor , po uruchomieniu podłogę z leczenia. W t artykułu: Grape Cure Brandt i [ rosyjskim ]

Ozone RHP ( Ozone RHP )

Et z leczenia jest rzadko używany, prawdopodobnie dlatego, że ludzie nie wierzą , że czysty gaz ozon może być bezpiecznie wstrzykiwane bezpośrednio do krwiobiegu. Innymi słowy, jest to przypadek złych informacji, które pozwala ludziom używać głosu na leczenie.

Albo może być tak, że ludzie nie chcą robić w domu sami IV lub dożylne i . W każdym razie, podłoga z leczenia nie jest używane bardzo często. O dnako ta metoda l echeni I , jedna czwarta Institute of leczenia rzadkich tlenu lesie , które są drugim w obecnym mo mogą być stosowane w domu.

Rodzaj m -pocket medycznych pierwsze wyposażenie I do tego zabiegu jest drogi, około 5000 dolarów, ale to naprawdę zwolniony leczenia raka “Etap IV”.

Jak dla wszystkich x metody s leczenia “Etap IV”, jest absolutnie konieczne, po upomyan umorzenie w t s d poniżej.

Koszt: 5000 dolar do początku , ale obejmuje netto generator ozonu i codziennej nia podłączonego relacji z dostawcą w pierwszych dwóch miesiącach leczenia i po razie potrzeby.

Zalety: Jest to bardzo skuteczna metoda pierwszego traktowania i ozonu. Ozon i inne terapie tlenowe są znane od dawna i okazały się bardzo skuteczne i bezpieczne. I do leczenia może być stosowany w przypadkach, w których pacjent nie może podjąć obavki.

Wady: Wiele osób nie chce wprowadzać ozon bezpośrednio w ich krwi prądu .

Link: tutaj – artykuł na temat kontaktów nia informacji i sposobu leczenia: Protokół l Ozone i RHP

Kliniki (Kliniki)

Wielu chorych na raka chcą być obsledovannymii w klinice. O ile jest to zrozumiałe, w wielu przypadkach jest to dobry wybór, są sytuacje, w których to nie jest dobry pomysł.

Po pierwsze, istnieje bardzo niewiele klinik (jako procent wszystkich klinikach raka) w Stanach Zjednoczonych lub w innym miejscu, w tym Meksyku, którzy naprawdę wiedzą, jak leczyć raka. I co gorsza, niektóre kliniki są bardziej zainteresowani wykorzystaniem najbardziej korzystne traktowanie dla nich, a nie najbardziej skuteczne dla Ciebie. To nie jest tylko problem z ortodoksyjnej medycyny, to ma również zastosowanie w medycynie niż tradycyjne.

Jednakże, istnieje kilka klinik, że strona ta nie potwierdza. Istnieją inne kliniki, że ta strona będzie musiał potwierdzić, ale z powodu różnych przyczyn, ta strona nie doceniają je (głównie ze względu na brak czasu, aby się z nimi skontaktować i dowiedzieć się, co robią).

Choć autor tej stronie nie są zakwalifikowane do “sędziego” lekarzy, zimna rzeczywistość jest taka, że ​​autor tej strony ma zobowiązanie do czytelników tej strony do jak najlepszego wyroku.

Jednakże, istnieją zalety, aby podjąć leczenia domowego. Osoba nie ma podróżować. Kliniki, które nie korzystają chemioterapii jest rzadko objęte ubezpieczeniem, i nadal może być bardzo kosztowne. Man – w domu, z członkami rodziny, którzy dbają o niego i czynniki psychologiczne dla pacjenta z rakiem jest bardzo ważne. Z drugiej strony, podróż może być korzystne dla pacjentów chorych na raka z przyczyn psychologicznych.

Uwaga: Jeśli klinika myślisz, mówi o tym, jak dobrze się ograniczyć i wyeliminować guzy uniknąć klinikę. patrz artykuł “wprowadzenia do alternatywnego leczenia raka” (” Wprowadzenie do alternatywnego leczenia raka “), aby zrozumieć, dlaczego: artykuł Wprowadzenie do alternatywnych metod leczenia raka

Po pierwsze, strona główna tej strony zawiera listę metod leczenia za pomocą klinik, które potwierdza tę stronę. “Krok 4” linki strony głównej do szczegółowych artykułów na temat każdej z metod leczenia wykorzystujących klinik, które potwierdza tę stronę. Strona Cancer Tutor

Poniższy link – lista klinik, z których niektóre zostały potwierdzone, a inne, które są wymienione. Rzadko zdarza się, kiedy jeden z tych klinik wykorzystać tylko jeden lub dwa zabiegi. Większość z nich korzysta z kilku metod leczenia. Jednakże, tylko fakt, że Klinika posiada kilka metod leczenia, nie oznacza, że ​​jest to skuteczne leczenie. Podobnie, jak ogromny pożar nie może być ugaszony 10 ogrodowe węże, bad przypadku raka nie można wyleczyć 10 mierne zabiegi:
Kliniki

Po zakończeniu leczenie w klinice, krytyczną potrzebę kontynuowania remisję zabiegom, określonym poniżej, jeśli czujesz, że znaczący postęp w leczeniu w klinice. Jeśli czujesz, że zrobił ogromne postępy, a następnie wybierz jedną z metod leczenia “Etap IV”, które mogą być stosowane w domu.

Komentarze do niektórych rodzajów raka (Uwagi na temat poszczególnych odmian raka)

Czasami ludzie są bardzo zaniepokojeni narządu, w którym ich nowotwór zaczął. Nic bardziej nieistotne rozpoczęciem sekwencji filmu! Więc co jest ważne – to jest, gdy rak jest i gdzie jest dystrybuowany.

Oczywiste jest, że, zgodnie z którym rak jest, można ustalić, które z lokalizacji nowotworu należy przedstawić największe zainteresowanie. Na przykład, gdy kobieta ma nowotwór sutka został przeniesiony do macicy i łatwy. Wtedy byłoby najlepiej w leczeniu raka płuc i ignorować inne miejsce. Dlaczego?Ponieważ leczenie raka płuc jest bardzo mądry i leczeniu innych lokalizacji nowotworu jest znacznie mniej niebezpieczny. Innymi słowy, te trzy lokacje w tym np. raka, rak płuc jest zdecydowanie najbardziej niebezpieczną i wymaga najwięcej uwagi.

Co nie jest rozumiane przez większość ludzi, to jest coś, co jest łatwe do zabijania komórek nowotworowych, co sugeruje, że stosuje silną leczenia. Problemem jest to, aby zabić komórki nowotworowe bezpiecznie. Ludzie, którzy umierają za pomocą alternatywnych metod leczenia raka, na ogół nie umierają na raka. Umierają z problemów związanych z rakiem, takich jak zatory płucne ( Zator płuc ).

Czytanie tych komentarzy na temat lokalizacji komórek nowotworowych, można zorientować się, które miejsce jest najbardziej niebezpieczna sytuacja, że ​​masz do czynienia z, a tym samym przyciągnąć większość swojej uwagi (screening tzn.).

Rak mozga

Jeśli masz do czynienia z obrzękiem lub jakiejkolwiek ciśnienia w mózgu, należy natychmiast skontaktować się onkologa lub chirurga. Pozwól im podjąć decyzję, aby zmniejszyć obrzęk i ciśnienie. Nie zazdrość alternatywnych metod leczenia raka, aby zmienić sytuację na tyle szybko, gdy ma do czynienia z obrzękiem lub ciśnienia w czaszce. Ponadto większość alternatywnych metod leczenia raka będzie obrzęk i zapalenie gorzej, zanim się lepiej.

Uwaga: Chemioterapia zazwyczaj nie przenika przez barierę krew-mózg ( bariera krew-mózg ), więc nie ma sensu dla chorych na raka mózgu. Napromieniowanie jest równie bezużyteczne ze względów omówionych w rozdziale “Wprowadzenie do alternatywnego leczenia raka” ( Wprowadzenie do alternatywnego leczenia raka ). Dlatego pacjenci z rakiem mózgu musi polegać na alternatywnych metod leczenia raka.

Dla każdego pacjenta z rakiem mózgu, stosując ŻADNEJ metody leczenia, prawosławny lub alternatywnych, należy zawsze nosić ze sobą leczenia przeciwpadaczkowego ( Anti-zajęcia leków )! Oni też zawsze musi być z kimś, kto wie, jak korzystać z leczenia przeciwpadaczkowego!

U wszystkich pacjentów z guzami mózgu ma sześć następujących dodatków niezależnie od protokołu używają “Etap IV” (to jest konieczne, przede wszystkim do zwalczania stanów zapalnych i nowotworów)
1) Vitalzym Nie (rozcieńczony telyami krwi )
2) Moc Jęczmień ( Jęczmień Moc ) (nie rozcieńczona krew telyami )
3) MSM z zerowym zanieczyszczeń! 5-15 g dziennie,
patrz Artykuł: Jak ispolzovat MSM
4) Elementy Oxygen Plus ( Elements Oxygen Plus )
5) Witamina C (nie SPF Amazon, Protocel , Cantron itp.)
6), kwas alfa liponowy (nie z Polymva )

W przypadku nowotworów mózgu, autor tej strony jest zwykle zalecane istotę życia Larry ( Larry z Essense życia ) ze względu na jego doświadczenie opieki dla pacjentów z rakiem mózgu. Jednak dla tych, którzy są już do czynienia ze stanem zapalnym ( zapalenie ), guz ( obrzęk ) lub padaczką ( napady ), to jest zalecane leczenie protokół Bill Henderson.

Jest tak wiele zmiennych, w radzeniu sobie z rakiem mózgu, wiedząc z góry, że to nie jest czysta nauka.

Ponadto możesz przeczytać specjalny artykuł na raka mózgu, które pomogą Ci dokładniej pdobrat opcje: Artykuł na temat raka mózgu (art. raka mózgu)

Rak płuca i / lub rozedmy płuc (rak płuc i / lub rozedma płuc)

Oto specjalny artykuł na raka płuc i / lub rozedmy płuc: rak płuc i / lub rozedmy płuc

Szpiczak mnogi (szpiczak mnogi)

Mimo, szpiczaka mnogiego (MM) jest rak szpiku kostnego, nie jest to konieczne w celu leczenia raka, jak również kości. Oto dlaczego:

“Ryzyko związane z największą liczbą macierzystych komórek plazmatycznych ( komórek plazmatycznych łodyg ) wynika z faktu, że takie komórki są rakowe, może zaatakować i zniszczyć otaczającą kością i zastąpienie normalnych komórek wytwarzających krew w szpiku kostnym ( wytwarzających krew komórki w szpiku ). Zwiększona złośliwe komórki plazmy może faktycznie rozpuszczać kości, osłabienie kości i powoduje poważne osteoporoza podobną do stanu kości. ”
artykuł na MM

Gdy kości MM pacjentów stają się kruche i zaczynają rozkładać, może spowodować bardzo poważny uraz psychiczny pacjenta, szczególnie jeśli kości są w kręgosłupie .

Dlatego, MM, choć to nowotwór szpiku kostnego powinni być traktowani tak, jakby miał raka kości. Zalecane leczenie MM i raka kości – chlorek cezu / DMSO Protocol ( CC / DP ). Powyższa Larry (od Essentsii Life) – preferowany dostawca, ze względu na jego doświadczenie leczenia minerały niezbędne dla zaschitty kości.

Zobacz ten artykuł i Poniższa sekcja raka kości: linki do innych artykułów na temat raka szpiku kostnego

Rak kości lub jakikolwiek rodzaj nowotworu, który rozprzestrzenił się do kości (rak kości lub jakikolwiek rodzaj nowotworu, który rozprzestrzenił się do kości).

Rak kości stanowi unikalne wyzwanie w dużej mierze dlatego, że kości stają się tak kruche, że łamią się łatwo. Gdy kości jest uszkodzony, ponieważ jest nietrwały, może to powodować poważne psychologiczne Effekt u pacjentów z nowotworami, zwłaszcza jeśli jest to kręgosłupa.

Dla każdego raka przenikającego do kości, ta strona wspiera życie Essentsii Larry ( Larry z Essense of Life ), bo jego leczenie ma wysoki poziom minerałów. Jeśli masz do czynienia z Larrym, upewnij się, powiedz mu, że masz do czynienia z nowotworem kości. On jest w tym przypadku, dodać kilka dodatkowych składników mineralnych do protokołu. Informacje kontaktowe Larry można znaleźć w artykule na chlorku cezu (DMSO / chlorek cezu / DMSO ) wymienionego powyżej.

Oto specjalny artykuł na raka kości: Artykuł na raka kości

Rak trzustki lub raka pęcherzyka żółciowego (rak trzustki i rak pęcherzyka żółciowego)

Ponieważ przewód żółciowy wspólny jest podłączony do głowy trzustki , że jeśli masz guza na głowie trzustki, dróg żółciowych może zostać zablokowany lub zatkany z powodu swojego raka. Rak pęcherzyka żółciowego może również prowadzić w blokowaniu dróg żółciowych. Jeśli masz żółtaczki (tj. skóra zmienia kolor na żółty), to może być z powodu guza w ​​głowie trzustki, który zablokował przewód żółciowy. A może jakiś inny rodzaj niedrożności dróg żółciowych.

Jeśli jest to przypadek, pracy z onkologa lub chirurga, aby zwolnić przepływ żółci. Mogą usunięcia guza lub wstawić stent (tube) . Jeśli umieścisz stent , może się zatkać ponownie, więc spodziewać się zwrotu swojej żółtaczki. Nie zależy od alternatywnych metod leczenia raka, aby zmniejszyć obrzęk szybko i uwolnić istniejący zamek.

Ponieważ rak trzustki mogą rosnąć na tyle szybko, potwierdzona dostawcą leczenia raka trzustki jest protokołem Bill Henderson – jeśli pacjent może brać suplementy. Jeśli pacjent nie może przyjmować suplementy, kliniki, które wykorzystuje w leczeniu raka “Etap IV”, a następnie leczenia chlorek cezu / DMSO Protokół jest sprawdzony protokół.

Jest kilka rzeczy w protokole Bill Henderson (np. bardzo surowa dieta i protokół dr Matthias Rath), który może zatrzymać rozprzestrzenianie się nowotworu jest bardzo szybki. To jest powód, dlaczego PEŁNE protokół Bill Henderson jest sprawdzony protokół.

Jeśli jednak rak trzustki także raka, który rozprzestrzenił się do kości, protokół musi Bill Henersona zaopatrzone chlorek cezu / protokół DMSO (tj. protokół Essence of Life – Essense protokołu życia ). Jeśli nowotwór ma wpływ na kości, aby poinformować Essence Larry życia, rak dotknął kości.

Innymi słowy, można użyć protokołu Bill Henderson natychmiast zatrzymać rozprzestrzenianie się raka, ale w tym samym czasie można śledzić metodę leczenia z wykorzystaniem minerałów w życiu Essentsii protokołu, do walki z utratą masy kostnej i zabić wszelkie pozostałe komórki nowotworowe.

Dokładny moment, aby przełączyć się z Bill Henderson protokołu na chlorek cezu / DMSO Protocol – rozwiązuje pacjenta lub jego asystent. Wystarczy pamiętać, że gdy kości stają się kruche i zaczynają się rozkładać, to może mieć druzgocący wpływ na morale pacjenta raka.

Jak zawsze, przy użyciu protokołu Bill Henderson, jest absolutnie niezbędne, aby ściśle przestrzegać diety dla jego “nowotwór” (co znaczy, że można i nie może est). Jest to główny klucz do zatrzymania rozprzestrzeniania się raka szybko rośnie!

One more comment. W przypadku raka trzustki nie rozprzestrzenił się poza trzustki, a jeśli nie są równe zero guza na głowie trzustki, Bill Henderson protokół może być połączona z protokołem czynnika Amazon. G Raviola czynnika Amazon w protokole jest również przeznaczony do szybko rosnące komórki nowotworowe. Te dwa zabiegi mogą być połączone tylko wtedy, gdy nie ma wiele komórek rakowych, ponieważ nowotwory jest ograniczony do trzustki.

Nowotwory układu pokarmowego (np. raka jelita grubego) (Nowotwory Anywhere w przewodzie pokarmowym (np. Colon Cancer))

Największe ryzyko do leczenia tego nowotworu – że wszystkie najmocniejsze obecnie stosowane leki przeciwnowotworowe zabijania komórek nowotworowych. Zanim jednak komórki nowotworowe umierają, chorują, a układ odpornościowy atakuje ich. To może spowodować obrzęk i stan zapalny.

Ten stan zapalny i obrzęk w przewodzie żołądkowo-jelitowym może prowadzić do częściowego lub całkowitego zablokowania przewodu pischevaritelnoko. Może to spowodować widocznych problemów.

W przypadku nowotworów przewodu pokarmowego, w którym guz zaangażowany znaczny rozmiar, zaleca się leczenie jest protokół Bill Henderson, bo jego leczenie tworzy najmniejszą ilość obrzęk w żadnym z potężnych metod leczenia.

Należy jednak być bardzo podkreślał, że jeśli człowiek przewodu pokarmowego jest zablokowane lub częściowo zablokowane, musi natychmiast zaprzestać wszelkich alternatywnych metod leczenia raka, dopóki sytuacja nie zostanie całkowicie rozwiązany. stosując żadnego alternatywnego leczenia blokowania blokady mogą jeszcze bardziej poważny.

Dla osób z bardzo małych guzów, może on być stosowany protokół chlorek cezu, ale tylko wtedy, gdy jest wykonane na zewnątrz.
Białaczka Syndrome i zespoły mielodysplastyczne (MDS) ( białaczka i zespół mielodysplastyczne (MDS) )

Białaczka i MDS są związane z bardzo mikroba. W rzeczywistości, nie są grzybowe e zakażenia i błędnie jak białaczka. Oto artykuł, który opisuje problem, co metody leczenia w użyciu, a to ma linki do każdego e stron internetowych: Z Tatiany i linków związanych z białaczką i MDS

Chłoniak

Istnieje specjalny artykuł o dodatkowe odniesienia dla chłoniaka, zwłaszcza nieziarniczego chłoniaka (NHL) : Z Tatiany i linki związane z chłoniakiem

Dla tych, którzy korzystali użytkowa Hodgkin ( Hodgkina ) (tj. l imfoma Hodgkina ), powinni również przeczytać powyższy artykuł. Jednak polecam th leczenia b użytkowa Hodgkin nim chlorek cezu / protokołu DMSO.

Choroba Hodgkina mogą rozprzestrzeniać I tsya bardzo szybko. Ważne jest również, aby przeczytać rozdział na tej stronie pod tytułem “Dla t ex, którego p ak p asprostranyaetsya n ekontroliruem temat . ” ( “Dla tych, których rak rozprzestrzenia Out of Control” )

Raka płaskonabłonkowego i
czerniaka ( rak płaskonabłonkowy, lub
Czerniak )

Te dwa rodzaje raka nie rozprzestrzenia się podobnie jak inne nowotwory. Podczas gdy wiele rodzajów raka, często dzielące się komórki nowotworowe, te dwa rodzaje raka rozprzestrzenił się znacznie szybciej. To dlatego, że drobnoustroje spośród komórek nowotworowych , przejść przez krew i wnikają do komórek normalnych, co czyni je rakowe E . To jest powód , dlaczego te nowotwory mogą rozprzestrzeniać się jak dziki ogień na różnych częściach ciała.

Inne przypadki p aka aby oczekiwać ( inne niż dla raka skóry )

Są drzwi i metody leczenia, które zostaną wymienione na tego typu raka. Metoda, z której rozpoczniesz wybrać według własnego uznania . Od CancerTutor to badanie Sumer strony, proszę uvedomte CancerTutor , która z metod będzie najlepsze dla Ciebie i w jakiej kolejności stosować ich .

To jest – te dwie metody leczenia (można z nich korzystać w dowolnej kolejności):

Po pierwsze, chlorek cezu / N rotokol DMSO. Chlorek cezu pokazał się , jak bardzo suc shno zabija te bakterie w krwi, jak również , w komórkach nowotworowych. Jeśli używasz głosu w leczeniu pierwszej Ste m , gdy dostawca w am powiedzieć zatrzymać używając X lorid C eziya, musi pod odczekać dwa tygodnie , a następnie przełączać sya do drugiej metody MU leczenia mnie . Tutaj – odniesienie do artykułu o X lorid e C eziya i dostawca e : chlorek cezu / Protokół l DMSO

Powtórzonego Druga metoda leczenia: I – n rotokol Bob Beck, który jest na pewno bardzo zwolniony ważne fired i skuteczne th Elektromedycznego ich metody leczenia raka. blokuje każdy zarodek w organizmie, a ciało wy czyści je . Jeśli używasz głosu w leczeniu pierwszego m nie potrzebują żadnego okresu oczekiwania przed uruchomieniem protokołu X lorida C eziya.

Oto link do tego t protokołu (upewnij się, że oglądałem ten film filmu Bob Beck) Protokołu l Beck [ rosyjskim ]

W przypadku raka SKÓRY ( raka skóry )

Jeśli czerniak lub płaskonabłonkowego raka – raka skóry, patrz otrite tę stronę internetową i zwrócić szczególną uwagę na ” f otografii rekomendatelstv ” :
TumorX na raka i Skóra

Jeśli korzystasz z leczenia TumorX na raka skóry, byłoby rozsądne, aby śledzić traktowanie w. TumorX razem z p rotokolom Bob Beck.

Oto link do tego t protokołu (upewnij się, że widząc zarówno wideo filmu “Beck”): Bob Beck protokół [ rosyjskim ]

Kosmówki ( kosmówki )

Jeśli masz bardzo rzadkie i bardzo niebezpieczny typ raka, raka kosmówki i [szybko rosnącym zarodków ( kiełków ) komórek raka], proszę natychmiast wysłać e-mail do Tutor rakiem.

Ważne zagadnienia i ze szczególnie rozległą z ituatsii ( istotnych kwestii i szczególnych sytuacjach )

Nowotwory

Metody leczenia raka “Etap IV” zaprojektowany do zabijania komórek nowotworowych, ale nie w celu zmniejszenia obrzęku. Jeśli zabijesz wszystkich komórek nowotworowych w guzie, guz jest bezpieczny, nawet jeśli jest to wciąż ten sam rozmiar , jak to było na początku!

Guz głównie z komórkami zdrowymi. Mit, że guz jest głównie złożony z Rakov ‘s komórki o to – jest nonsensem. Komórka rakowa “niezróżnicowany”, co oznacza, że to nie może tworzyć tkankę lub jakieś inne funkcje.

Guz jest prawie w całości składa się z komórkami zdrowymi. Dlatego lekarze zrobić biopsję , aby dowiedzieć się, co yu ile komórki nowotworowe w guzie i jakiego są one rodzaju .

Kolejne kłamstwo, które rozprzestrzenia się przez ortodoksyjnej medycyny, że biopsja nie może sprawić, że rak się rozprzestrzenił. To jest – jak nonsens. Kiedy kawałek tkanki, typ nowotworu, to powoduje krwawienie. Ponieważ komórki nowotworowe nie mają żadnej funkcji, po prostu siedzieć luźno w zdrowych komórkach. Mogą dostać się do krwiobiegu, gdy wykonywane jest Busy biopsja.

Ponieważ komórki nowotworowe są niewielki odsetek komórek guza jest traktowane, zabijając komórki nowotworowe w guzach , niekoniecznie zmniejszenia obrzęku. Ostatecznie ciało będzie zmniejszyć obrzęk, ale może to zająć dużo czasu.

Jednakże, kilka alternatywnych metod leczenia raka nie zmniejszyć guza jest bardzo szybki. Jeśli masz do czynienia z guzem, ważne jest, aby przeczytać ten artykuł: W odniesieniu do ART z okrascheniya z Pujol

M mechanizmy VIBE ., omówienie p. poniżej, ma bardzo dobrą reputację zmniejszyć nia guza, jeśli jest to dla Ciebie ważne.

Wyniszczenie lub n strat i ppetita ( wyniszczenie lub utrata apetytu )

Chorych na zaawansowanego raka czasem stracić znaczną ilość masy, a następnie stracić swój apetyt.

Podczas gdy utrata wagi jest zwykle osoby, kiedy włącza etsya “zachodnią” dieta hamburgery oraz w wolnej artofelya dietę całkowicie surowego utraty wagi żywności jest niekiedy wywołane przez agresywnego typu nowotworu, który jest tak “g” do glukozy , w którym dosłownie zaczyna się ” zjeść “mięśnie i kości człowieka.

Ponad 40% chorych na raka umiera z problemem zwanym “wyniszczenia” (duża strata) lub “cyklu wyniszczenie i “lub” cykl kwasu mlekowego “.

Na szczęście istnieje skuteczny produkt, który został zaprojektowany specjalnie do zatrzymania się “cykl

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s