Rak kości – KOMPLENTARNAYA I terapia alternatywna

Z pewnością słyszeliście o metodach leczenia nowotworów złośliwych lub zmniejszenie ich objawy, które lekarz nawet nie wspomniałem.

Absolutnie wszystko od przyjaciół i członków rodziny z internetowych grup wsparcia, jak i autorów stron internetowych mogą udostępniać użyteczne pomysły. Wśród tych zabiegów Warto wspomnieć, witaminy, zioła i dietetycznych, jak i akupunktura czy masaż.

Uzupełniające i alternatywne metody leczenia

Nie wszyscy ludzie na myśli tych pojęć z takiego samego traktowania, jak wielu się do nich są zupełnie różne techniki. A więc, aby zrozumieć ten problem jest skomplikowany.

Wierzymy, że to leczenie uzupełniające, które odbywa się równolegle z wyznaczoną opiekę medyczną dla Ciebie.

Uzupełniające metody leczenia:

Większość technik uzupełniających nie można całkowicie wyleczyć nowotwór złośliwy. W istocie, nie tylko ułatwiają stan pacjenta.

Metody, które mogą być stosowane w połączeniu z leczeniem standardowym jest medytacja w celu zmniejszenia stresu, akupunkturę do bólu, herbata z mięty pieprzowej, który zmniejsza nudności. Wiadomo, że pewne uzupełniające techniki wykonania pracy, podczas gdy inne nie były badane. Jest udowodnione, że niektóre z tych metod jest całkowicie bezużyteczne, a niektóre z nich – nawet niebezpieczne.

Alternatywne leczenie stosuje się w miejscu leczenia zaleconego przez lekarza.

Alternatywne metody leczenia:

Alternatywne leczenie może być stosowane w terapii nowotworów. Jednakże, bezpieczeństwo i skuteczność tych metod w badaniach klinicznych nie badano. Niektóre techniki mogą być niebezpieczne lub zagrażające życiu działania niepożądane. Jednak w większości przypadków, głównym niebezpieczeństwem jest to, że możesz stracić szansę na wyleczenie z standardowymi terapiami. Umieszczenie przepisanego leczenia lub przerw daje więcej czasu na wzrost nowotworu. Ponadto, może to zmniejszyć skuteczność leczenia.

Dowiedz się więcej

Łatwo jest zrozumieć, dlaczego ludzie z rakiem, spekulacje na temat alternatywnych metod leczenia. Możesz starać się wykorzystać każdą okazję do walki z chorobą, a idea leczenia, które jest pozbawione skutków ubocznych, brzmi po prostu wspaniale!

Czasami standardowe reżimy terapeutyczne, takie jak chemioterapia, jest trudne do wykonania, a w niektórych przypadkach leczenie nie działa.

Jednak prawda jest taka, że większość alternatywnych metod nigdy nie były badane, a ich skuteczność w walce z rakiem nie jest udowodnione.

Jeśli wziąć pod uwagę możliwe opcje leczenia, należy pamiętać o dwóch istotnych kwestii:

Zwracaj uwagę na znaki, które wskazują na oszustwo. Obiecujesz, że technika może leczyć nowotwór wszystko? Powiedzieć, że leczenie przepisane przez lekarza nie jest warta uwagi? Czy leczenie “tajne” i wymaga podróży do innego kraju lub odwiedzając specjalnych przedstawicieli?

Nie zapomnij, aby omówić możliwość dowolną techniką z lekarzem.

Wybór należy do Ciebie

Decyzję o leczeniu lub nie z nim jest czysto twój przywilej. Jeśli zdecydowaliśmy się na niekonwencjonalne leczenie, spróbuj nauczyć się metodologii wybrany na wszystko, co może, i porozmawiać z lekarzem. Mając wystarczająco dużo informacji i wsparcie ze strony personelu medycznego, będzie w stanie zwiększyć bezpieczeństwo korzystania pewne metody leczenia, unikając negatywnych skutków.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s