Objawy raka kości

Rak kości jest nowotworem złośliwym, który wpływa na ludzkiej kości, szkielecie.

Pierwotne nowotwory kości jest oznaczony znakiem jest bardzo rzadkie. Coraz bardziej podatne na tego człowieka. Główne i najczęściej podtypy pierwotnych zmian nowotworowych kostnego – mięsaka, który powstaje z komórek kostnych, chrzęstniakomięsak, która zaczyna się rozwijać z komórek włókniakomięsaka tkanka chrząstki, która wywodzi się z włókien tkanki łącznej włóknistej. Ponadto zwolnić jedną wersję – Nowotwory nekostnye.

Pierwotne nowotwory kości grozi osób z przewlekłym zapaleniem kości i chrząstki. W tym samym czasie, te choroby wpływają bardzo niewielkiej liczby osób.

Rak Drugi charakter kości we wszystkich przypadkach z progresją od pierwotnego nowotworu złośliwego guza. W niektórych przypadkach, nowotwór pierwotny może być oznaką raka wtórnego, dla których stosuje się różne objawy.

Objawy raka kości

Jednym z głównych objawów bólu związanego z rakiem kości. Początkowo, ból jest okresowe, a następnie może pojawić się, na przykład w nocy lub podczas ruchu. Z postępem choroby i ból staje się bardziej intensywna.

Innym objawem raka kości – jest obrzęk. W bolesnym obszarze obrzęku może być dość długi czas nie pojawi się. Jakość pęcznienia zależy od lokalizacji nowotworu.

Objawy raka kości rośnie kruchość tkanki kostnej, która może być ze względu na złamania.

Wśród innych objawów raka kości jest drastyczna utrata wagi i poczucie zmęczenia. Objawy te są zwykle wskazuje gwałtowny rozwój patologii. W propagacji raka kości w pobliżu obszaru tkanki i narządy objawów choroby może być uzupełniony przez inne formy. Na przykład, jeśli nowotwór rozwija się kości w pobliżu płuc, objawy raka kości może być kaszel lub duszność.

Objawy raka kości należy różnicować z innymi objawami, jak sam ból w kości nie może świadczyć o raku kości oraz rozwój zapalenia stawów.

Diagnozowanie objawy raka kości

Jeśli wystąpią objawy pacjenta z rakiem kości jest wysyłany do X-ray. Pierwotne złośliwe start-upy Лечение рака костей Ania bardzo wyraźnie widoczne na x-ray. Z ciemnymi plamami na rentgenowskie wskazują lokalizację guzów sami lub blade plamy, pokazujące ognisk akumulacji wapnia, powodując rozwój SM.

Inną metodą diagnozowania objawy raka kości – badania kości, z których można ustawić lokalizację bardzo małego guza.

Wraz z rozwojem tych objawów raka wtórnego kości postaci, gdy położenie guza pierwotnego stwierdzono w biopsji nie jest to konieczne. W przypadku braku informacji na temat lokalizacji guza pierwotnego, a biopsja jest konieczna do przeprowadzenia Badania kontrolne wykonane z materiału pod mikroskopem w laboratorium. Z reguły, tego biopsję przeprowadzono w znieczuleniu. Otwórz biopsję – zabieg chirurgiczny w znieczuleniu ogólnym.

Kolejne badania i testy laboratoryjne mające na celu ustanowienie kiełkowanie komórek nowotworowych w celu ustalenia lokalizacji pierwotnego nowotworu. Dodatkowe badania w celu zdiagnozowania objawy raka kości obejmują skanowanie mostka, USG tkanek wątroby, i rezonansu magnetycznego.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s