Nowotwór kości

Nowotworu – jest wynikiem nieprawidłowego podziału komórek, nieprawidłowe komórki zaczynają się dzielić w sposób chaotyczny, i ewentualnie zastępuje zdrowe komórki. Większość z tych podmiotów w tkankach nie są nowotworowe, ale w każdym przypadku wymaga natychmiastowego rozpoznania, ponieważ mogą one rozwijać się onkoopuhol.

Rak kości – Rak jest formowanie, że wpływa na układ kostny. Rak kości jest podzielone na dwa rodzaje wtórne i pierwotne.

Pierwotne nowotwory – jest tworzenie złośliwego guza w kości, może to mieć wpływ na następujące organy i odległych obszarach ciała poprzez system limfatyczny i krwiobiegu.

Secondary raka – to przerzuty do kości, które rozprzestrzeniają się do innych narządów.
Złośliwe guzy kości: views

Mięsak Ewinga jest najczęściej u młodych dorosłych i dzieci w wieku od 5 do 20 lat. Zwykle znajduje się w miednicy, nóg i ramion;
Bone Osteosarcoma zajmuje drugie miejsce pod względem częstotliwości występowania. Często wśród nastolatków około trzech przypadków na milion, często są tworzone w okolicy stawu kolanowego;
Chrzęstniakomięsak występuje u osób w wieku   40 do 70 lat.

Przyczyny onkoopuholey kości w większości przypadków nie zostały ustalone. Ale izraelscy eksperci szukają odpowiedzi na to pytanie.
Leczenie raka kości w Izraelu – objawy

Pierwotnego raka kości nie występują objawy, ból występuje tylko wtedy, gdy nowotwór, który wpływa na płuca. Wymowa objawy ma przerzuty raka. Pacjent był zaniepokojony bólem ból w kościach, w późniejszych etapach jest dodawany nudności i wymioty, ciągły stan słabości i senność, objawy te są opisane poprzez podanie wapnia w surowicy krwi z kości.

Leczenie raka kości w Izraelu – diagnostyka

W ramach sondażu diagnostycznego przeprowadziła szereg procedur dokładnego rozpoznania:

Tomografia komputerowa (CT), aby zobaczyć strukturę patologii i jego wzrost do otaczających tkanek.   Ważnym czynnikiem w przebiegu badania jest CT klatki piersiowej, jak przede wszystkim przerzuty nowotworu do płuc.
Szkielet wskazuje radioizotopowy skanowania, które obszary w organizmie nagromadzenie środka kontrastowego. W zlokalizowanych nowotworów, substancja gromadzi się tylko w onkologii;
PET-CT scan zrobić, aby sprawdzić, przerzutów, ale czasem lekarze nie radzę trzymać go, jak w obecności PET osteosarcoma nie jest dokładna metoda;
Cienkoigłowej biopsji aspiracji tego typu badania przeprowadza się w celu dokładnego rozpoznania i rodzaju kształcenia. Lekarz-patolog bierze udział w analizie tkanki nowotworowej do badania histopatologicznego. Jednakże, ten rodzaj biopsji, stosowanie lekarze nie zawsze są, w niektórych przypadkach, za pomocą otwartej biopsji chirurgicznej.

Leczenie raka kości w Izraelu

Izraelscy lekarze są zawsze stara się poprawić swoje metody leczenia raka, więc leczenie raka kości Izrael onkologów użyć kombinacji metod radzenia sobie z chorobą.

Z pierwotnego raka kości jest najczęściej wykonywane resekcję kości, w zaawansowanych przypadkach – amputacji. Po resekcji kości zamiast zdalnego przeszczepu jest włożona do metalowej. Przed zabiegiem pacjent jest poddawanych chemioterapii, a po operacji pacjent jest przewidziany promieniowania. Ekspozycji na promieniowanie rentgenowskie prowadzi się ze   Aby zapobiec nawrotom choroby.

Wraz z tradycyjnej techniki napromieniania w Izraelu jest nowa metoda nazywa się nóż gamma. Według tej zasady jest taki sam rentgenowskie, a jedynie charakter lokalny. Czy można wystawiać nie cały organizm człowieka, ale tylko na obszarach dotkniętych. Taka terapia może być stosowany sam, w przypadkach, w których nie jest możliwe do przeprowadzenia ze względu na pracę w konkretnym miejscu guza w kości lub z powodu słabej pacjenta.

Prawie jak rak i traktuje przerzutów do kości. W tym samym czasie, w każdym przypadku klinicznego, lekarze opracowanie sposobu leczenia osobnika. Na przykład, substancje chemiczne wybrane z rodzaju nowotworu, o wieku i ogólnego zdrowia pacjenta.

Leczenie raka kości w Izraelu odbywa się pod ścisłym nadzorem lekarzy – onkologów, którzy są skłonni dać żadnej pomocy w walce z chorobą. Diagnostyka i leczenie raka kości w Izraelu odbywa się przy pomocy nowoczesnego sprzętu z wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie onkologii.

Ważne jest, aby pamiętać, raka – to nie jest wyrok śmierci w większości przypadków choroba odchodzi, ale jest szczególnie ważne, ponieważ możliwe jest, aby zdiagnozować chorobę wcześnie i rozpocząć leczenie natychmiast.

Aby dowiedzieć się o koszty leczenia raka kości w Izraelu, o kontakt z naszym menedżerów na określony numer telefonu, e-mail lub wysłać za pośrednictwem formularza zwrotnego . Jesteśmy gotowi pomóc w wyborze odpowiedniego klinikę, rejestracji wszystkich dokumentów, organizacja transportu, zakwaterowania i radzenia sobie z wszystkimi sprawami organizacyjnymi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s