Mięsak Ewinga – rak kości

Niedawno odbyła się debata z przyjaciółmi na temat banalności: czy istnieje sprawiedliwość na świecie? Zwycięstwo optymistów, którzy twierdzili, że sprawiedliwość jest jeszcze tam, i że jest umieszczony tak jak powinno. Wśród optymistów było. A dziś, surfowanie w sieci, natknąłem się na artykuł o chłopca trzynastu lat, co wiąże się z ciężką chorobą – mięsaka Ewinga . To jest rak kości, w którym guz kości korozji, a uszkodzony. Nie jest jasne, co było pierwsze – urazu prowadzi do rozwoju nowotworów lub nowotworu kości, w których znajdują się złamania w jej rozwoju. Śmiertelna choroba w chłopca, który nikt nie doznały uszczerbku, nie bardzo pasowały do ​​koncepcji sprawiedliwości. Ale potem przyszedł fakty, każdy bardziej smutne.

Wyposażony w kilka zdjęć, z których jeden jest piękna big-eyed boy był z matką, młoda kobieta z twarzą przedwcześnie w wieku od łez, i oczami martwych. Posłuchaj jej historii, zwłaszcza tych, którzy skarżą się, że życie jest tak nudne, złe i ciężkie, i będzie wstyd, i spojrzeć na swoje życie inaczej. Ta kobieta ma dwójkę dzieci, chłopca 13 i dziewczyna 10 lat. Jej mąż zmarł tragicznie kilka lat temu, a ta była wdową. Wkrótce po jej poważnie chora siostra, która mieszka sama z córką. Siostra otrzymała niepełnosprawności i nie był zdolny do opieki nad swoim dzieckiem. Kobieta, o którym mówimy, wziął dziewczynę do niej i zaczął podnosić troje dzieci, i dbać o jej siostrę i pomaga jej matka, która jest również jednym chorzy i nadciśnienie.

Wystarczy na jedną osobę, nie? Pewnego dnia jej synka na rowerze, i spadł z niego. Po chwili stało się jasne, że był poważnie chory, miał Kostniakomięsak Ewing. Nie wprowadzają Pana przez to, co przeżyła jego matka dowiedziała się o tym. Osteosarcoma Ewing traktowane przez masywne kursów chemioterapii, a także kosztowna operacja. Rodzina mieszka w małym miasteczku, a na leczeniu dziecka musiały być podejmowane w dużym centrum regionalnym, i kilka razy w stolicy. Nie wiem, jakie siły trzymali kobietę. Ale wiecie co, były dwa: nadzieję, że wszystko będzie jeden koniec dnia, a niezdolność do wysiąść ten pociąg.

Chłopiec nie mógł być zapisany. Zmarł rok po tym, jak zdiagnozowano mięsaka Ewinga. Starałem się mieć nadzieję, że jego matka spędziła cały ból, który ukazał się z nią w tym życiu, i to ona będzie mieć tylko pokój i radość – gdy rany zagoją. Więc to jest o sprawiedliwości. Nie wiem jak wy, ale ja teraz wierzę, że świat jest sprawiedliwy. Co ta kobieta, obejmujące kilka strasznych długów nagromadzonych w jej poprzednich wcieleń. Czy uważasz, że nie ma przeszłości życie? Następnie jest zaakceptować fakt, że nie ma sprawiedliwości.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s