Leczenie raka kości

Rak kości jest pierwotny i wtórny nowotwór złośliwy, który wpływa na układ kostny ciała. W klinikach, Izrael przeprowadzić skuteczne leczenie raka kości w nowoczesnych technik.

Objawy raka pojawiają się dość słaby, głównym objawem raka kości jest ból. W niektórych przypadkach, skóry i tkanki kostnej guz lity, który jest wyczuwalny, naciskając pęcznienia towarzyszą bóle. Zazwyczaj, guz utworzony w kości i ogranicza obrót może spowodować pęknięcie. Objawy te mogą być związane z innymi chorobami, więc gdy się pojawią, jak najszybciej należy udać się do lekarza.
Diagnoza raka kości w Izraelu

Kiedy rozpoznanie raka kości w Izraelu lekarza bada historię choroby, porozmawiać, a następnie analizuje ciała pacjenta. Po tym, rentgenowskie i badania krwi. Dzięki rentgenowskiej określonej wymiarów, kształtu i położenia guza. Łagodne guzy na zdjęciach są zaokrąglone i dobrze zdefiniowane granice. Rak ma niejasne granice i asymetryczne.

Jeśli rentgenowskie wskazuje na obecność raka, dodatkowe badania powinny być wyposażone: rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa. Ponadto, jeśli diagnoza raka kości w Izraelu angiografii, w którym w badanych naczyń krwionośnych nowotworu. W tym celu środek kontrastowy wstrzyknięto naczynia. Wyniki angiografii są brane pod uwagę przy planowaniu operacji, co zwiększa szanse na wyleczenie.

Obowiązkowe w diagnostyce raka kości w Izraelu biopsji. Pobierz próbkę tkanki nowotworowej i jej patologicznej analizy przeprowadzonej w celu ustalenia stopy rozprzestrzenienia nowotworu i jego gatunku.
Leczenie raka kości w Izraelu

Przy wyborze sposobu leczenia raka kości w Izraelu jest brane pod uwagę typ, rozmiar i rozmiar guza, ogólnego stanu zdrowia i wieku pacjenta. Dla każdego pacjenta, indywidualny program leczenia, które bierze się pod uwagę powyższe czynniki.

Leczenie może być przeprowadzone, jak leczenie operacyjne, radioterapię i chemioterapię.

Leczenie raka za granicą przewiduje udział w leczeniu wielu ekspertów z różnych dziedzin medycyny. W Izraelu, zespół lekarzy może zawierać chirurg, onkolog, pediatra i specjalista w radioterapii.

Operacja jest głównym leczenia prawie wszystkich typów raka kości. Jeżeli istnieje możliwość ponownego wystąpienia raka, nowotwór jest usuwany wraz z kilkoma zdrowej tkanki. W przypadku leczenia raka kości, Zastępca odległej części kości z implantem. Jeśli implant tego rodzaju jest stosowany do leczenia nowotworów u dzieci, to należy wymienić ze względu na rozwój dziecka.

Jeśli nowotwór jest zbyt duża, wymagają amputacji kończyny. W tym przypadku, protezy trzeba usuwać, aby umożliwić przemieszczanie się do kończyny.

Chemioterapia jest stosowany do niszczenia komórek nowotworowych. Stosować kilka rodzajów leków, które można podawać w postaci tabletek, domięśniowego lub wlewu dożylnego. Po spożyciu leków wpływa komórki nowotworowe.

Chemioterapia odbywa sesje między którymi chcesz sobie małą przerwę. W niektórych przypadkach, pacjenci są hospitalizowani, ale chemioterapia może być także przeprowadzone i pacjenta.

W klinikach Izrael chemioterapii w połączeniu z leczenia operacyjnego, jak to odbywa się przed operacją zmniejszenie guza i po operacji w celu zmniejszenia ryzyka nawrotu choroby. Ponadto, chemioterapia może być połączone z radioterapią, co jest zniszczenie komórek guza z zastosowaniem wiązki energii o wysokiej częstotliwości. Czasami radioterapia jest alternatywą dla chirurgii. Jest on stosowany do zabijania komórek nowotworowych, które pozostają po operacji.

Medycyna Izrael osiągnął dobre wyniki w leczeniu raka , pacjenci z całego świata przyjeżdżają do Izraela na badania i leczenia przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. I, w klinikach w Izraelu mają takiego sprzętu, który nie ma żadnego odpowiednika w świecie. Personel medyczny z izraelskich szpitalach mają wysoki poziom szkolenia, lekarze w Izraelu są jednymi z najlepszych na świecie, ze koszt leczenia jest niższy niż w klinikach gdzie indziej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s