Główne objawy raka kości

Choroba jest złośliwe patologia, która wpływa na układ kostny osoby. Pierwotne nowotwory występują rzadko (mniej niż 1%), a najczęściej w wieku 20-25 lat. W większości przypadków jest diagnozowanych wtórnych przerzutów. Leczenie raka kości w Izraelu prowadzi się przy użyciu kombinacji nowoczesnych technik, które mogą zapobiegać nawrotom.

Przyczyny patologii raka kości

Guz jest wynikiem modyfikacji DNA komórek, które prowadzi do choroby genetyczne i niekontrolowanego wzrostu tkanki kostnej. Dokładna etiologia raka kości jest obecnie nieznany. Wśród czynników, które przyczyniają się do wystąpienia chorób nowotworowych – wpływ radioaktywnego strontu, beryl, otrzymujących leki immunosupresyjne, jak również historia rodziny. Czasem proces chorobowy jest aktywny przez urazów (złamania kości).

W okresie intensywnego wzrostu układu kostnego pierwotnego raka przejawia się w postaci mięsaka kości udowej, z nieprawidłowym piszczelowej, korowej kości ramiennej. Jeśli pacjent ma żadnych onkodiagnoza zmiany przerzutowe kości znajdują się w 90-95% przypadków.

Główne objawy raka kości

Leczenie raka kości w Izraelu staje się coraz trudniejsze ze względu na koniec prezentacji na pacjenta pomoc medyczną. To jest objawem choroby prawie bezobjawowo na wczesnych etapach i powolny wzrost guza.

Pierwsze oznaki, które były w trakcie przerzutu i wyrażone są w stopniowo zwiększającej ból tępy, często wykonane przez pacjenta dla neurologii lub zapalenie stawów, ograniczenie ruchu w danym obszarze, kości, uszkodzenia drobnych, wraz złamań. Wśród typowych objawów: bóle głowy, ciągłe pragnienie, zmniejszenie aktywności fizycznej.

Znaczenie kompleksowej diagnostyki

W przypadku jakichkolwiek dolegliwości kostno-stawowej aparatury niezbędnej do przeprowadzenia gruntownego badania, aby wykluczyć możliwość nowotworów złośliwych i zdiagnozować chorobę na wczesnym etapie.

W pierwszej strategii leczenia powstawania raka kości w Izraelu przeprowadza badanie rentgenowskie. Uzyskane dane są weryfikowane na zdjęciu z dodatkowych badań rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Jest to obowiązkowe, angiografia i scyntygrafię kości. Aby określić typ nowotworu, lokalizacji i etapu rozwoju jest badane przez Histologia biopsji tkanek nowotworowych.

Zintegrowanego podejścia do leczenia raka kości

W zależności od diagnozy i rozprzestrzeniania się nowotworu, aby wybrać najbardziej efektywny program leczenia, który jest opracowany przez ortopeda, kliniczny onkolog, radiolog neurochirurga, specjalista piersiowej operacji. Kiedy potrzeba radykalnej onkologii ortopedycznej w Izraelu na leczenie i rehabilitację późniejszej przez doświadczonego psychoterapeuty.

Chemioterapia. Zależności od mutacji DNA komórek nowotworowych i do zatrzymania wzrostu nowotworów prowadzi kursu chemioterapii nowoczesne terapie nowotworowe, dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta.

Surgery. Ramach zdrowego resekcji tkanki kostnej patologii. W obecności przerzutów są usuwane i niewielka część nienaruszonego kości. Aby utrzymać funkcjonalność kończyny zamiast zdalnego segmencie znajduje się wewnątrz implantu metalu lub protezy. W zaawansowanym stadium raka kości wymagana amputacja po protezy.

Nie chirurgiczne sposoby leczenia. Jako miejscowe wpływ na guza w ​​centrum “NyuMed” jest używane ablacji o częstotliwości radiowej (RFA), krioablacji i procedurę wertebroplastyki, pozwalając, aby zniszczyć tkanek nowotworowych, zmniejszenie bólu i przywrócenia mobilności kończyny.

Napromieniowanie. Radioterapia może być stosowany samodzielnie i zastępuje pierwszego etapu operacji raka kości, a także za końcowego etapu operacji. Z radioterapią zniszczyć komórki nowotworowe jest hamowany i ryzyko przyszłego nawrotu przerzutów do kości.

Dzięki dokładnej diagnozy i zastosowanie nowoczesnych metod leczenia, w oparciu o zaawansowaną rozwoju izraelskiego medycyny, większość lekarzy z Centrum “Nyumed” unikać operację amputacji i zwiększyć długość życia pacjentów z ciężkim rakiem kości.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s