Rak kości

Rak kości – wspólne określenie. Przez siebie, rak kości jest stosunkowo rzadko – mniej niż 1% wszystkich przypadków zdiagnozowanych nowotworów.

Jednakże większość nowotworów innych narządów przerzuty (Penetrate) w tkance kostnej.

Lekarze w tym przypadku mówimy o wtórnym guza tkanki kostnej, a tylko w takim przypadku lekarz może dać odpowiedź od opracowany nowotwór kości.

Przyczyny raka kości

Jak i dlaczego rozwijać podstawowe raka kości, obecnie medycyna nie może odpowiedzieć. Częstość występowania nowotworów złośliwych kości praktycznie bez zmian, liczba przypadków każdego roku o tym samym. Wyjątek – wtórne, guzy przerzutowe, w którym komórki nowotworowe wchodzą z innych narządów dotkniętych nowotworem złośliwym. W tym przypadku epidemiologiczny wzór zależy od typu guza pierwotnego.
Należy zauważyć, że ta choroba “Kocha” młodych, w wieku 20 – 30 lat mężczyźni. Wśród palaczy zachorowalności nieco wyższe. Kości nóg są najczęściej dotknięte, w podeszłym wieku często rozwijają raka kości czaszki.

Objawy raka kości

Przekonanie, że rak jest przede wszystkim ból w tym przypadku jest nie tak. Rak kości Malosimptomatichen, ból, a jeśli są, to nie mają jasnej lokalizacji, a nie ostro zdefiniowane. Czasami, zwłaszcza gdy guz znajduje się w pobliżu stawu, nie może znaleźć lub zobaczyć wybrzuszenie, zmiany konturów kości lub stawów.
Jeśli nie zwracać uwagę na te objawy lub rozpocząć “Leczyć” tradycyjne metody – ocieplenie, lód, kompresja – to choroba postępuje, ból się nasila, a następnie rozwijać przykurcze stawów – ich sztywność. Ból nie można usunąć za pomocą konwencjonalnych środków przeciwbólowych OTC się bolesne dotykowe (Uczucie) guza. Na tym etapie, guz kości przerzutów daje do innych narządów, objawy rozwijają swoją porażkę.

Rozpoznanie i leczenie

Rozpoznanie opiera się na kontroli, badanie dotykowe, badanie rentgenowskie. Czasem potrzeba dodatkowego MRI. Po początkowej diagnozy biopsji wyjaśnienia morfologii guza. W leczeniu raka kości jest prawie nigdy stosowane leczenie radioizotopowe – ten typ guzów do radioterapii słabo wrażliwej. Ponadto, przerzuty raka kości szybko, a więc wybór leczenia jest konieczne, aby skupić się na ten czynnik. Najczęściej przeprowadzić wstępną chemioterapię, to operacja. Po chemioterapii ponownie. Później guza, tym większy będzie operacja. Niestety, z wyjątkiem kończyn nie zawsze jest możliwe.

Leczenie raka kości w Izraelu

Pacjent Uczucia zdiagnozowano raka jest trudne do opisania. Pochodzi beznadziejnej samotności i strachu. Co robić? Co dalej? Kto może mi pomóc? Te pytania nie są retoryczne, a odpowiedzi do nich długi, zważywszy: Top Kliniki Ichilov.

Klinika multidyscyplinarne izraelskie premia Najczęściej diagnozuje Ichilov i leczenie raka kości na najwyższym poziomie nieosiągalnym dla rosyjskich ośrodkach onkologicznych. Tu, pod jednym dachem, zebrał śmietankę nie tylko Izrael, ale także w świecie medycyny.

Dodatkowo do zabiegu, a następnie całkowitej wymiany stawu, Top Ichilov korzystać z najnowszych metod radiacyjnych i ukierunkowanej terapii, które zapewniają minimum skutków ubocznych w porównaniu do tradycyjnych stosowanych chemioterapii, do którego liczba nowotworów nie są wrażliwe.

Dobrze przemyślane i zaplanowane środki rehabilitacyjne pozwalają pacjentom odzyskać tak szybko, jak to możliwe, po przebytej terapii. Sama ma aura Top Ichilov Hospital, gdzie wszystko jest podporządkowane jednemu celowi: aby dać pacjentowi kolejny start w życiu.

Prognoza

Tak jak w przypadku innych nowotworów, zatrudnia następującą zasadę: im wcześniej nowotwór zostanie wykryty, tym lepsze rokowanie, bardziej prawdopodobne będzie to zaoszczędzić chorego narządu, a później następuje śmierć. Sami izolowane bez przerzutów jest rak kości powoduje śmierć zakresy przeżycia od 75 – 80%. Najczęściej umierają kościotwórczych nowotworów, gdy komórki nowotworowe są rozłożone z komory kości w całym organizmie. Śmiertelność w tych przypadkach wynosi 60% lub więcej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s