Przyczyny i objawy raka kości

Zwykle, gdy nowotwór zaczyna cykl jest nieprawidłowy wzrost komórek. Normalne komórki mają genetyczne plany lub wytyczne, które regulują ich wzrost, osiągając dojrzałość, odtwarzanie i funkcje, a ostatecznie śmierć. DNA zawiera informacje i instrukcje.

Jeśli są zmiany w DNA w punkcie, to się nazywa mutacje. Ta zmiana może zmienić instrukcje określające wzrost komórek. To może ostatecznie prowadzić do śmierci komórek, lub nawet niekontrolowanego wzrostu komórek.

Komórki rosną bez zatrzymania lub śmierci, a także odtworzyć w sposób niekontrolowany. Prowadzi to do tworzenia się kawałek tkanki nazwie guza. 1-8

W niektórych przypadkach, guz może być nieszkodliwe lub wolno rosnące i nazywa łagodne. Obrzęk, oprócz odpychanie otaczającą tkankę może mieć wpływ na ludzi. W niektórych przypadkach, mutacje w DNA może prowadzić do raka.

Nieleczone lub niekontrolowane komórki nowotworowe mogą się rozprzestrzeniać do innych narządów wpływu kości. Podział może mieć wpływ na szpik kostny, który mieści się w rdzeń wewnętrzny jest odpowiedzialny za tworzenie kości i komórek krwi do innych organów przez naczynia krwionośne.
Kto zazwyczaj dotyczą raka kości?

Najbardziej podstawowym rak kości dotyczących dzieci i młodzieży, w których nie jest zryw wzrostu i szybkiego wzrostu kości.

Rak kości zazwyczaj wpływa na szybko rosnących końce kości. Końce kości to najszybciej rozwijający się miejsc, gdzie osteoblasty kości są najbardziej aktywne.
Czynniki ryzyka raka kości

Nie jest dokładna przyczyna raka kości, które pochodzą z pierwotnego raka kości (kości). Zasugerował, że niektóre czynniki ryzyka, mogą zwiększać ryzyko zachorowania na raka kości. Trzeba pamiętać, że głównym rak kości jest bardzo rzadki.

Te czynniki ryzyka są:

Wiek – ryzyko mięsaka kości jest wysoki podczas nastoletnich tryska wzrostu

Wysokość – może być połączenie pomiędzy wzrostu u dzieci i kostniakomięsaka.

Sex – Osteosarcoma jest częściej u mężczyzn niż u kobiet.

Pochodzenie – osteosarcoma w Afroamerykanów niż nieco częściej w białych fartuchach.

Ci, którzy zostali narażeni na radioterapii lub radioterapii przed wyższym ryzykiem raka kości.

Osoby z chorobą Pageta kości są również narażone na raka kości. Jednak ryzyko raka kości osób z chorobą Pageta – mniej niż 1%. Chondroma również zwiększa ryzyko mięsaka kości.

Nie jest rzadkim schorzeniem genetycznym o nazwie Li-Fraumeni syndrome. To wpływa jeden w każdych 142.000 osób i mogą zwiększać ryzyko raka kości. Dziedziczne wiele kolce (HME) i odziedziczył rak piersi może także zwiększyć ryzyko raka kości.

Dzieci z rzadkiego rodzaju nowotworu w dzieciństwie, które rozwija się w oku nazywa siatkówczaka mają wyższe ryzyko zachorowania na raka kości.

Ewing widział trzy razy częściej u dzieci, które urodziły się z przepukliną pępkową. Powodem tego stowarzyszenia jest nieznany. Przepuklina pępkowa występuje u niektórych dzieci przy urodzeniu zawartości jamy brzusznej, jak jelita, zwykle wystają z pępka z nich, która nie chciała, aby zamknąć. Jednak ryzyko Ewing w tych dzieci jest bardzo mała, z jedynym w 110000 dzieci z przepukliną pępkową, Ewinga będzie rozwijać.

Rak kości często były związane z urazami kończyn, ale ten związek nie został udowodniony.

Objawy raka kości

Najczęstszym objawem raka kości jest ból kości. Dotknięte obszary przetargowe w dotyku, a dziecko jest często postrzegana przez unikanie stosowania stawu lub kończyny z dotkniętych kości. Ból staje się przewlekłe i może pogorszyć się w nocy i mieć wpływ snu.

Mięsak Ewinga pacjenci skarżą się na ból w szybko pogarszających się kości. Ten ból kości mogą być mylone z zapaleniem stawów u osób starszych i “bolesne” wśród dzieci i młodzieży.

Oprócz bólu i czułości może być zaczerwienienie i obrzęk, a widoczny kawałek dotkniętych obszarach. Jeśli na tym terenie jest w pobliżu stawu, ruch na skrzyżowaniu może być sztywny lub ograniczona.

Ofiary z rakiem kości są także słabe i kruche i mogą pękać lub złamać łatwo z niewielkim urazie lub urazu.

Inne, mniej powszechne, ale bardziej poważne objawy to:

wysoka temperatura (gorączka) 38 c (100.4F) lub powyżej

pocenie się, zwykle w nocy

osłabienie

zmęczenie

anemia

Niewyjaśniony spadek masy ciała, itp.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s