Metody leczenia raka kości

Metody leczenia raka kości w Izraelu chirurgicznego leczenia raka kości, chemioterapię, promieniowanie

Rak kości w jednej choroby raka jest niezwykle rzadkie – około 1% przypadków. Większość kości przerzuty nowotworów z powodu tworzenia się innych chorób, takich jak szpiczaka mnogiego, raka płuc, prostaty, nerki, itp. Tak więc, w większości przypadków raka jest wtórne choroby kości, i wymaga złożonej strategii leczenia. Leczenie raka kości w Izraelu obejmuje operacji, chemioterapii i radioterapii.
Objawy i rozpoznanie raka kości

Objawy raka kości występują powoli. Głównym objawem – ból (nie występują na raz) i ograniczony ruch. Bone przerzuty powodować rozwój nowotworów, czasami można nawet sprawdzić palcami przez skórę. Guz jest dość twarde, gdy dotknął jej ból gorzej. Kiełkowanie w tkance kostnej, guza, jeśli nie traktuje się w czasie, prowadzi do całkowitego zniszczenia złamań kości. Ponadto, rak kości, co z kolei może dawać przerzuty do innych narządów.

Leczenie raka kości w Izraelu wymaga dokładnej diagnozy. Jeśli zdecydujesz się poddać leczeniu raka kości za granicą, należy uznać, że, najprawdopodobniej, trzeba będzie dostarczyć lekarzowi z historii medycyny (kopię dokumentacji medycznej.) Nie będzie również ważne informacje o bliskich – czy raka na członków rodziny.

Dla celów diagnostycznych, obowiązkowe badania krwi i x-ray guza. Według wyników diagnostyki rentgenowskiej jest określona przez położenie, wielkość, kształt i charakter guza: łagodnym lub złośliwym.

Rentgenowskie dane są udoskonalone w wyniku dodatkowych procedur diagnostycznych: rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

Diagnostyka i leczenie raka kości w Izraelu m.in. angiografii – badanie naczyń krwionośnych w guzie. Dane angiografii są potrzebne do określenia właściwej metody leczenia, w szczególności dla powodzenia operacji.

Zakres procedur diagnostycznych w klinikach w Izraelu składał biopsji – badanie komórek nowotworowych. Zgodnie z wynikami biopsji ustawić stadium choroby oraz przyspieszyć proces przerzutów.
Leczenie raka kości w Izraelu

Jeśli potwierdzono diagnozę raka kości, leczenie należy rozpocząć natychmiast. W każdym przypadku, leczenie raka kości w Izraelu prowadzi się w poszczególnych programach. Onkologia Izrael praktykuje takie zabiegi raka kości, jak chirurgia, chemioterapia i terapii intensywnej radiowego i innych. Ale nie są one uniwersalne. W każdym przypadku klinicznego specyfika choroby, stadium raka, wieku, stanu i opieki nad pacjentem, a dopiero potem może zostać opracowany program leczenia raka kości.

Jednak praktycznie każdy rodzaj nowotworu i stadium kości leczenia operacyjnego raka kości. Ogólnie rzecz biorąc, chodzi o usunięcie guza. Jednakże, ponieważ w diagnostyce kości leczenia raka obejmuje nie tylko usunięciu guza, ale także zapobieganie przerzutów, lekarze usunąć w ramach zdrowej tkanki sąsiadującej z uszkodzeniem. Po usunięciu dużej liczby możliwych implantów kości jej późniejsza wymiana. Jeśli nowotwór jest duża, nie można wykluczyć, amputację, a zatem zapotrzebowanie na protezy.

Co do chemioterapii w większości przypadków przeprowadza się po operacji w celu zniszczenia pozostałych komórek nowotworowych. Chemioterapia nie zawsze wiąże hospitalizacji. Leczenie raka kości można poddać kilka sesji w klinice. Leki podawane są przez tabletki lub iniekcji.

Ma takie same cele i radioterapia (promieniowania). Komórki nowotworowe są niszczone pod wpływem skierowanej w danym obszarze za pomocą wiązki promieni wysokich promieniotwórczych. W czasie radioterapii wymaga około dwóch miesięcy – kilka sesji w tygodniu. Jeżeli rak kości jest na wczesnym etapie, radioterapię można wymienić operację.

Dla uzyskania najlepszych wyników leczenia i zapobiegania nawrotu raka kości w Izraelu odbywa się pod nadzorem kilku lekarzy: onkolog, chirurg, lekarz i innych specjalistów medycznych pola.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s