Leczenie raka

Rak kości jest pierwotny i wtórny. Pierwotne nowotwory kości rozwija się zazwyczaj w młodym wieku – 15-25 lat w okresie wzrost gospodarczy. W 97% przypadków, mięsak, który wpływa na długie kości – kość udowa, piszczelowa, kości ramiennej. Mięsaka mogą rozwinąć się z kością – kostniakomięsaka chrząstki – chrzęstniakomięsak z komórek szpiku kostnego – mięsaka Ewinga. Mięsak niebezpieczne bezobjawowe na wczesnym etapie rozwoju. Skonsultuj się z lekarzem, należy wypełnić formularz na stronie internetowej “do lekarza” (w prawo) lub udać się do rozmowy. Dla wszystkich informacji w sprawie organizacji leczenia w Izraelu, jak i jego kosztów, konieczne jest wypełnienie formularza na stronie internetowej lub zadzwonić na infolinię.
Objawy raka kości

Ból kości pojawiają się już w późniejszych etapach, gdy guz przerzuty do płuc. Diagnoza jest radiologicznie. Przeprowadziła badanie wśród wszystkich organów na obecność przerzutów. Leczenie mięsaka w Izraelu połączone. Resekcja kości jest wykonywana, a propagacja nowotworu amputacji.

Kiedy mięsak Ewinga, rosnących wzdłuż kanału kręgowego, prowadzenie pełnej amputacji kończyny. Przypisany do przedoperacyjnej chemioterapii i radioterapii pooperacyjnej. Po wykryciu przerzutów do płuc przeprowadzono ich chirurgicznym usunięciu następnie napromieniowanie światłem, powszechnie stosowane nóż gamma.
Przerzuty raka kości wtórne

W większości przypadków, rak kości jest wtórne, które jest przerzutowy. W przeciwieństwie do mięsaków wpływających długie kości, rak jest przerzutowy, głównie płaskich kości. Przerzuty są najczęściej w kręgosłupie, żebrach, kościach czaszki, miednicy.

Jednakże, w niektórych przypadkach, może być zmieniona i kości długich kończyn. Early Charakterystyka kości z przerzutami raka piersi i tarczycy i prostaty, płuc i nerek. W późniejszych stadiach przerzutów do kości daje prawie wszystkich nowotworów złośliwych, bez względu na ich położenie.

Objawy rakiem kości występują ból, często od rodzaju nerwobóle, bóle przypomnieć osteochondroza, międzyżebrowych, nerwoból, zapalenie stawów. Inni są bardziej aktualne objawy przerzutów nowotworowych w kościach mogą być nudności, wymioty, senność, zwiększone pragnienie. Dzieje się tak ze względu na wypłukiwanie wapnia z kości i zniszczenia guza do krwi jej otrzymania.
Diagnoza raka kości

Tacy pacjenci są często traktowane w chorobach kości, biorąc różne fizyczne zabiegi na które promują wzrost guza. Dlatego w diagnostyce przerzutów nowotworów kości u taktyki Izrael jest takie, że wszelkie skargi od kości i stawów pacjenta badanie rentgenowskie.

Podejrzenie występowania raka kości rentgenowskich pacjent jest wysyłany do tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego jest dokładne metody diagnostyczne. W tym samym czasie przeprowadzono badanie wszystkich narządów wewnętrznych do określenia pierwotnych lokalizacji guza.

Często okazuje się, że tacy pacjenci miały ostatnią leczeniu raka jakiegokolwiek organu. Jest to obowiązkowe badanie laboratoryjne krwi na obecność Onko-markerów, wapnia, OB. Biopsja jest wykonywana w celu określenia rodzaju nowotworu, jego strukturę komórkową.
Leczenie przerzutowego raka kości

Leczenie przerzutowego raka kości w Izraelu połączone. Z reguły, pierwszy wyznaczony przez chemioterapię. Kliniki nowotworowe mają dość szeroki zakres leków przeciwnowotworowych, które dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta, w zależności od kompozycji komórek guza.

Po chemioterapii jest wykonywana operacja – resekcja kość zmiany w zdrowej kości, przeprowadzone stawu . Na kości długich, kręgosłupa tego usuniętego sekcji umieszcza przeszczep metalu.

Często te operacje w klinikach raka w Izraelu wymagają współpracy z onkologiem, uraz klatki piersiowej chirurga, neurochirurga, radiologa. Po operacji przypisany jest przebieg radioterapii.

W leczeniu przerzutów nowotworowych w kościach, w Izraelu, zamiast stosowanej techniki chirurgicznej Gamma Knife – local x-ray napromieniowania przerzutowym kości nie uszkadzając zdrowych tkanek. Zabieg ten przeprowadza się w przypadku awarii, aby usunąć uszkodzoną powierzchnię kości lub przeciwwskazań do działania ogólnego stanu zdrowia pacjenta. W pierwszej identyfikacji głównym przedmiotem guza podczas leczenia.

Struktura opieki raka w Izraelu jest taki, że z należytą starannością, odpowiednie leczenie przy zastosowaniu najbardziej nowoczesnych i skutecznych metod, jakościowa obserwacji chorych na raka, w większości przypadków, może zapobiec wystąpieniu przerzutów raka kości.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s