Leczenie raka kości w Izraelu

Rak kości jest jednym z najczęściej występujących nowotworów.
Objawy raka kości

Objawy raka kości ujawniają się powoli. Najczęstsze z nich – to ból. Czasami jest ciężko i bolesne zgrubienia dotykowego, który może być odczuwalny pod skórą, w niektórych przypadkach, do szpiku kości. Zazwyczaj guz na kości ogranicza przepływ raka może doprowadzić do złamania kości. Wszystkie powyższe objawy mogą być spowodowane przez inne choroby, ale skutecznego leczenia zależy od szybkiego dostępu do lekarza.
Diagnoza raka kości w Izraelu

Lekarz stwierdzi, cierpliwe szczegółów o stanie zdrowia w ostatnich latach, pyta (na leczenie za granicą jest bardzo ważne, aby zabrać ze sobą kopię historii choroby, najlepiej, kopię karty medycznej), nie było przypadku choroby nowotworowej w jego najbliższej rodziny, a następnie produkuje badania lekarskie pacjenta.

Następnie pacjent otrzymuje skierowanie na badania krwi i rentgenowskie. Rentgenowskie może pokazać lokalizację, wielkość i kształt guza. Zdjęcia rentgenowskie są łagodne guzy zazwyczaj są zaokrąglone, gładkie, dobrze zdefiniowane granice. Guz nowotworowy kości na zdjęciu rentgenowskim jest asymetryczny, z zaciera granice.

Jeżeli wyniki zdjęć rentgenowskich pokazać możliwość istnienia raka kości, lekarz skieruje pacjenta do badań dodatkowych, takich jak MRI – rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa – tomografii komputerowej. Diagnostyka i leczenie w Izraelu sugerują także angiografię – wyboru naczyń krwionośnych w guzie. W tym teście pacjent jest wprowadzony do naczyń krwionośnych środka kontrastowego. Wyniki angiografii pomóc zaplanować operację niż zwiększyć szanse na skuteczne leczenie.

Kolejny obowiązkowy dla dokładnego testu diagnostycznego jest biopsja tkanki nowotworowej. Lekarz ma próbki tkanki nowotworowej do analizy patologicznej, w związku z czym lekarz-patolog można określić typ i szybkość rozprzestrzeniania się raka.

Jeżeli odpowiedź na analizie nowotworów, w celu właściwego przebiegu leczenia, lekarz jest bardzo ważne w celu zlokalizowania i zmierzenia rozprzestrzenianie się nowotworu, co przyczynia się do w pełni ujawnia wielkości tkanki nowotworowej.
Leczenie raka kości w Izraelu

Leczenie raka kości w Izraelu obejmuje takie czynniki jak rodzaj nowotworu, jego wielkość, rozmiar rozwoju nowotworu, jak również wieku pacjenta i ogólnego stanu zdrowia. Program leczenia jest indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki dla każdego pacjenta.

Leczenie obejmuje leczenie operacyjne, radioterapię i / lub chemioterapii.

W leczeniu raka kości w Izraelu, bardzo często sytuacja, w wielu ekspertów z różnych dziedzin medycyny pracy w leczeniu jednego pacjenta.
W państwie Izrael, zespół lekarzy może zawierać chirurg, pediatra, onkolog i specjalista w dziedzinie radioterapii.
Operacja usunięcia raka kości w Izraelu

Ten rodzaj obróbki jest używane w prawie wszystkich typach raka kości. Biorąc pod uwagę tendencję nawrotu nowotworu w obszarze zbliżonym do początkowego wyglądu nowotworu, lekarze usunąć nie tylko guza, jak również część zdrowej tkanki w pobliżu miejsca występowania nowotworu. Jeśli chodzi o kończyny raka, lekarz stara, tam gdzie to możliwe, w celu usunięcia możliwie najmniejszym kawałek zdrowej kości.

W niektórych dzieci, lekarz może zastąpić część kości usunięte podczas operacji na metalowym implantem, który może być zmieniany zgodnie z wzrostu dziecka. (Dla rozszerzenia implantu w przyszłości będą potrzebne dodatkowe operacje).

W przypadku większych guzów może wymagać amputacji. Jeżeli amputowano kończyny, umożliwiając ruch może potrzebować protezę ręki, nogi, nogi lub ręki.
Chemioterapii na raka kości w Izraelu

Chemioterapia jest cykl leczenia lek przeznaczony do niszczenia komórek nowotworowych.

Z różnych traktowania odzyskiwania pacjent otrzymuje wiele odmian leków. Preparaty mogą być podawane do organizmu poprzez tabletki i kapsułki, domięśniowe lub dożylne droppers. Leki dostają się do organizmu przez układ krążenia i wpływają komórki nowotworowe w miejscach ich występowania.

Chemioterapia odbyła oddzielne sesje, między którymi jest określony czas. U niektórych pacjentów za przedmiotu musi być hospitalizowani, aby niektóre, w zależności od różnych leków, chemioterapia jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych w szpitalu.

Leczenie za granicą stanowi kombinację chemioterapii z zabiegiem. W stanie Izraela poddawanych chemioterapii często wykonywane przed operacją w celu zmniejszenia wielkości guza. Chemioterapia jest przeprowadzane po wykonaniu tych operacji zniszczenie komórek nowotworowych w organizmie i zapobiegania nawrotom raka. W niektórych przypadkach, gdy pacjent otrzymuje chemioterapię, zarówno przed, jak i po operacji.

W przypadku niektórych raków kości, szybkość chemioterapii w połączeniu z radioterapią, aby zapobiec dalszemu guza w późniejszym stadium choroby, gdy nowotwór jest już na całym ciele.
Radioterapia w leczeniu raka kości w Izraelu

Dzięki wysokiej energii wiązki komórek nowotworowych są zniszczone, a ich zapobiec wystąpieniu nawrotów. W niektórych przypadkach, etap napromieniania otrzymuje. Radioterapia jest stosowany do niszczenia komórek nowotworowych pozostających w nowotworze po zabiegu. Typowo, radioterapia jest przez pięć sesji tygodniowo przez osiem tygodni.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s