Leczenie raka kości

Rak może wystąpić w dowolnej części kości. Rak kości rozpoczyna się, gdy normalne komórki w tkance kostnej, że mutują i zaczynają rosnąć i niekontrolowane namnażanie się, tworząc masę zwaną guza. Takie nowotwory mogą być łagodne lub złośliwe (np. nowotworowych, które mogą rozprzestrzeniać się na inne części ciała). Chociaż łagodny guz nie rozprzestrzenił się poza kośćmi, może urosnąć do odpowiedniej wielkości, aby mieć wpływ na otaczające tkanki, co osłabia kości. Nowotwory złośliwe mogą niszczyć tkankę kostną i rozpowszechniania do pobliskich obszarów. Jeśli komórki nowotworowe guzów kości do krwiobiegu, mogą być transportowane razem z nim do innych części ciała, a przede wszystkim – w płucach.

Istnieją różne rodzaje raka kości, w tym:

Osteosarcoma i mięsaka Ewinga – to jedne z najbardziej powszechnych rodzajów raka kości i występuje głównie u dzieci i młodzieży.
Chrzęstniakomięsak – rak chrząstki, jest bardziej powszechne u osób dorosłych.
Struniak – jest rodzaj nowotworu kości, które zazwyczaj rozpoczyna się w dolnej części rdzenia kręgowego.

Rzadko, mięsaki kości, tkanek miękkich są utworzone, w tym:

Złośliwy histiocytoma włókniste (MFH) – mniej niż 1% guzów kości i zwykle występuje u osób dorosłych. Rąk i stóp, w szczególności w obszarze kolana są najbardziej powszechne miejsca dla wystąpienia choroby.
Włókniakomięsak również bardziej powszechne u osób dorosłych, szczególnie w średnim wieku i zwykle zaczyna się w kości udowej.

Istnieją również dwie formy raka kości: nowotwory pierwotne, przy czym nowotwór jest utworzony w kości i wtórne – w którym nowotworem złośliwym w przerzutami do kości jest wynikiem innych zmian nowotworowych, takich jak rak piersi, płuc lub raka prostaty.
Leczenie raka kości w Izraelu – grupy ryzyka

Dokładna przyczyna raka kości nie jest ustalone, ale są pewne ryzyko rozwoju choroby. Tak więc u pacjentów z przewlekłą (długoterminowe) chorób zapalnych, takich jak choroba Pageta mają znacznie wyższe ryzyko raka kości w późniejszym życiu.

Następujące czynniki mogą zwiększać ryzyko raka kości (czynniki ryzyka):

Grupa wiekowa 20 i po 65 latach
Radioterapia (radioterapia)
Choroba Pageta
Historia rodziny na raka kości
Dziedziczna renoblastoma – rodzaj nowotworu oka, które najczęściej dotyka dzieci.
Fraumena syndrome – rzadką chorobę genetyczną.
Dzieci urodzone z przepukliną pępkową.

Leczenie raka kości w Izraelu – Objawy:

Pacjent najpierw doświadczony ból w obszarze zagrożonym. W miarę upływu czasu, ból wzrasta i staje się ciągły. W niektórych przypadkach, lekki ból i pacjent idzie do lekarza na kilka miesięcy. Mięsak progresji bólu Ewinga jest zwykle znacznie szybciej niż większość innych rodzajów raka kości. W tym przypadku, głęboki ból kości, ból, i jest w toku.
Oprócz przydzielenia takich objawów choroby raka kości: obrzęk danego obszaru, często osłabia kości, co prowadzi do znacznie większego ryzyka złamań, niewyjaśniona utrata masy ciała, znacznie mniej – gorączka, dreszcze w nocy.
Leczenie raka kości w Izraelu – Diagnoza:

W szpitalu w Izraelu Assuta lekarz może zalecić badanie krwi, aby wykluczyć inne możliwe przyczyny objawów u pacjenta. Oprócz raka kości, w Izraelu, a pacjent jest kierowany do zbadania ortopeda studiować naturę kości.

Następnie w izraelskich szpitalach , następujące badania diagnostyczne:

Rentgenowskie: Ten typ skanowania może być znaleziony w uszkodzenia kości. W przypadku raka kości, w Izraelu, może również wykryć nowych materiałów, które zaczęły tworzyć się wokół nowotworu. Promienie X nie dają wystarczająco dużo informacji dla ostatecznej diagnozy, ale może pomóc ustawić program do dalszej diagnostyki.
Scyntygrafia kości (scyntygrafia) – płyn, który zawiera materiał promieniotwórczy jest wstrzykiwany do żyły. Materiał ten gromadzi się w kości, w szczególności w obszarach anomalii i jest określana w czasie badania. Obraz jest zapisywany na specjalnej folii.
Tomografia komputerowa (CT) : kliniki CT w Izraelu jest zwykle używany, czy nowotwór rozprzestrzenił.
Obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego (MRI)
Pozytonowej tomografii emisyjnej (PET)
Biopsja – próbka kości usunięto i sprawdzone komórek nowotworowych. Podsumowanie rak kości biopsji Izrael obejmuje podawanie długą, cienką igłę kości i usuwania próbki, podczas gdy otwarte biopsji używa nacięcie kości i chirurgicznym usunięciu próbki tkanki.

Rak kości ma różne etapy, które opisują poziom rozwoju choroby:

Etap I – rak nie rozprzestrzenił się poza kości, nie jest agresywny.
Etap II – rak nie rozprzestrzenił się poza kośćmi, ma gwałtowny charakter.
Etap III – guza w różnych miejscach w tym samym kości (co najmniej dwóch).
Etap IV – rak rozprzestrzenił się na inne części ciała (występowanie przerzutów choroby).

Leczenie raka kości w Izraelu

Rodzaj leczenia raka kości klinice w Izraelu, zależy od kilku czynników, w tym od typu raka kości, lokalizacji nowotworu, stopniem agresywności nowotworu i czy miejscowe lub rozprowadzane. Istnieją trzy główne sposoby leczenia raka kości:

Chirurgia
Chemoterapia
Radioterapia (radioterapia)

Operacja w leczeniu raka kości w Izraelu

Najbardziej rozpowszechnionym typem oszczędzające kość raka operacja polega na usunięciu dotkniętego kości, a niektóre otaczającej tkanki (jeśli komórki rakowe rozmnażać poza kości).

W leczeniu raka kości w Izraelu, odległej części kości, a następnie zastąpienie metalowego implantu, zwane protezy. W niektórych przypadkach, jako alternatywa protezy są stosowane w szpitalach w kości Izrael z innej części ciała. Ten rodzaj pracy jest nazywany przeszczepu kości.

Jeśli nowotwór znajduje się w pobliżu stawów, takich jak kolana, może być konieczne, aby usunąć jej późniejszej Transplant sztucznego zastępczego, który składa się z połączenia części z tworzyw sztucznych, metalu i ceramiki.
Chemioterapii w leczeniu raka kości w Izraelu

Chemioterapia raka wykorzystuje silne leki niszczące w leczeniu raka . Istnieją cztery sposoby zastosowania procedury w leczeniu raka kości:

przed operacją, aby zmniejszyć guz na sparing operację
w połączeniu z radioterapią, przed operacją (chemioterapia) Podejście to szczególnie dobrze w leczeniu mięsaka Ewinga
po operacji, aby zapobiec nawrotom raka
do kontroli objawów, kiedy leczenie jest niemożliwe (chemioterapii paliatywnej)

Chemioterapia jest zwykle wykonywane cykle Assuta szpitala. Cykl wymaga przyjmowania leków na kilka dni, z przerwą na kilka tygodni, aby umożliwić organizmowi odzyskać od efektów leczenia. Ilość cykli w Izraelu raka kości zależy od rodzaju i stadium rozwoju nowotworu.

Chemioterapia w Izraelu raka kości polega biorąc kombinację różnych leków. Preparaty typowo podaje się przez IV do żyły lub jednego z naczyń krwionośnych w piersi.
Radioterapia w leczeniu raka kości w Izraelu

Radioterapia jest jedną z głównych typów leczenia wykorzystująca promieniowania radioaktywnego do niszczenia komórek nowotworowych. Podobnie jak w przypadku chemioterapii, radioterapii można stosować przed i po leczeniu raka kości w Izraelu, stosuje się je także do kontroli objawów i powolne rozprzestrzenianie się nowotworu, gdy leczenie nie jest możliwe.

Radioterapia jest zazwyczaj przechowywane w kursie pięć dni w tygodniu, w weekendy. Każda sesja radioterapii trwa przez 10 do 15 minut. Większość pacjentów wymaga dwóch do pięciu tygodni leczenia.

Aby dowiedzieć się o koszty leczenia raka kości w Izraelu, o kontakt z naszym menedżerów na określony numer telefonu, e-mail lub wysłać za pośrednictwem formularza zwrotnego . Jesteśmy gotowi pomóc w wyborze odpowiedniego klinikę, rejestracji wszystkich dokumentów, organizacja transportu, zakwaterowania i radzenia sobie z wszystkimi sprawami organizacyjnymi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s