Jakie są objawy raka kości?

Pierwotnego raka kości, raka lub występujący w kości, jest stosunkowo rzadkie, ale często zdarza się u dzieci niż u dorosłych. Jednak rak rozprzestrzenia lub przerzuty do kości, jest znacznie bardziej powszechne w każdym wieku. Faktycznie, niektóre postacie raka najczęściej rozłożone do kości, takie jak tarczycy, gruczołu krokowego, płuc lub raka sutka. Ponadto, podczas gdy rak może być spowodowane wszelkimi lub spread kości, ręce i nogi są zazwyczaj dotknięte. Gdzie i jak deklaracja choroby ogólnie określić, które objawy raka kości mogą być testowane.

W przeciwieństwie do innych nowotworów, które są specyficzne dla poszczególnych narządów i nazwany tak przez jego położenia w ciele, nowotwory kości, ogólnie określane zbiorczo jako mięsaka <it> . Jednakże, istnieją trzy różne rodzaje pierwotnych raków kości: chrzęstniakomięsak <their> , Co zazwyczaj wpływa na chrząstki miednicy, stawu biodrowego lub Kostniakomięsak <their> ramię , Który zazwyczaj występuje w ramię lub kolana, i mięsaka <blocked> Ewing s , Który zazwyczaj występuje w tkance kostnej lub nóg nerwowych, ramion, miednicy, lub zasady. Spośród nich, osteosarcoma i mięsak Ewinga s jest bardziej prawdopodobne u osób młodych w wieku od 10 i 25 lat. Chrzęstniakomięsak, z drugiej strony, prawie wyłącznie znaleziony w podeszłym wieku.

Niestety, objawy raka kości, nie może pojawić się w istotny sposób do czasu choroba postępuje. Ponadto, wiele typów nowotworów rozwijają się powoli w ciągu długiego okresu czasu, który może zachęcić pacjenta do objawów raka kości w stanie wiek Zamiast takich jak zapalenie stawów. Inne czynniki, które mają wpływ na objawy raka kości jest szczególne położenie i wielkość nowotworu.

Funkcja często zgłaszane – całkowity ból w dotkniętych kości, które można określić jako bólu i nudne, i jak ostre lub ostre. Ból może być niestabilny. Czasami guzek lub wzrostu może wystąpić ze strony nowotworu, który nie towarzyszy ból. Niestety, może to też być ignorowane w przekonaniu, że wzrost może być torbiel. Na koniec, nie jest niczym niezwykłym, pacjentów wystąpią objawy raka kości w ogóle.

Nie mogą być inne objawy raka kości, które mogą wystąpić, oprócz bólu, bądź co bądź. Najpierw niewyjaśnione obrzęk kończyny lub wspólne mogą wskazywać, że guz jest obecny. Czasami, zmęczenie, gorączka, a niewyjaśniona utrata wagi może wystąpić. Co więcej, pojawienie się guzów może spowodować nadmierne stężenie wapnia kości, krążące we krwi, które mogą produkować mdłości i ataki choroby psychicznej. Wreszcie, dotkniętych kości może stać się bardziej podatne na złamania, które mogą wyjaśnić, dlaczego tak wielu są uzbrojeni i nowotwory kości nóg zdiagnozowano poprzez badanie rentgenowskie zrobione po upadku lub urazu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s