Diagnostyka i leczenie raka kości

Diagnostyka i leczenie raka kości w Izraelu

Rak kości – rak tkanki kostnej z powodu losowego, niekontrolowany podział komórek. Jeśli nowotwór powstaje bezpośrednio w kości, to jest pierwotnego raka kości, ale jest wtórna raka kości – przerzuty z innych narządów, inne rodzaje raka. Leczenie raka kości w Izraelu określa typu nowotworu.

Następujące rodzaje raka kości:

Struniak – podstawowy rodzaj nowotworu kości rozwija się w kościach kręgosłupa lub czaszki;
Osteosarcoma – pierwotnego raka kości zwykle dotyka kości kończyn górnych i dolnych i miednicy. Jest najczęstszym rodzajem nowotworu pierwotnego kości;
Mięsak Ewinga – nowotwór, który rozwija się w kościach długich kończyn nowotwór często występuje u dzieci;
Giant-osteoblastoma – pierwotnego raka kości rozwija się najczęściej w kościach kończyn dolnych i górnych, to tylko 10% komórek nowotworowych;
Chrzęstniakomięsak – nowotwór rozwija się w tkankach chrzęstnych. Czy drugi w częstości występowania nowotworów kości;
Włókniakomięsak, złośliwe włókniste histiocytoma – te rodzaje raka rozwijają się początkowo w mięśniach, tkance tłuszczowej, więzadła, ścięgna, a następnie uderzył w kość, co do zasady, dolnych i górnych kończyn i szczęki.

Rak kości może rozwinąć się u osób obu płci oraz w niemal każdym wieku. Ale pierwotne nowotwory kości występują zwykle u młodzieży i młodych dorosłych w wieku poniżej trzydziestu lat.

Czynniki ryzyka raka kości są:

Genetyczna skłonność do kruchych kości;
Urazy kości;
Ekspozycja na promieniowanie radioaktywne;
Raka kości w najbliższej rodzinie;
Choroby Pageta.

Co ważne, główne przyczyny rozwoju raka kości nie jest jeszcze znana, aż do końca badania przeprowadzone w tej dziedzinie.

Niestety, objawy raka kości przejawia się w zasadzie tylko w późniejszych stadiach rozwoju. Wśród objawów najbardziej charakterystycznych:

Ostry ból w kościach;
Obrzęk obszar guza;
Złamania;
Nocne poty, gorączka;
Trudności w oddychaniu;
Uczucie osłabienia, zmęczenia;
Trudności w oddychaniu.

Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, należy natychmiast wezwać pomoc lekarską.

Diagnoza raka kości w Izraelu

Diagnoza rozpoczyna się od konsultacji onkologa, który specjalizuje się w nowotworach kości. Konsultacji jest wybrany indywidualny program diagnostyczny. To może wprowadzić:

Rozszerzona badania krwi, w tym analizy poziomu enzymu fosfatazy alkalicznej, które zwykle wskazuje na zwiększoną obecność guza;
Scyntygrafia kości z substancją radioaktywną;
CT;
MRI;
Badanie rentgenowskie;
Próbka biopsji tkanki kostnej.

Podczas pobytu w Izraelu do diagnostyki – 5-10 dni roboczych.

Szacowany koszt diagnozy raka kości w Izraelu – 7500 dolarów.

Leczenie raka kości w Izraelu

Jak już wspomniano, w leczeniu raka kości w Izraelu jest dobierana w zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania choroby, obecność lub brak przerzutów.

Leczenie chirurgiczne – nie tylko usunąć guz nowotworowy, ale także okoliczne tkanki i okolicznych węzłów chłonnych. Izraelskie lekarze unikać amputacji kości, która jest dotkniętym rakiem, ale w niektórych przypadkach jest konieczne, amputacji. Jednakże, usunięcie kości mogą być zastąpione przez implant kość lub blach, w przypadku usuwania go może czasem protezy kończyny. Często używany taką terapię w złośliwym histiocytoma włóknistego i włókniakomięsak.

Radioterapia – pozwala na zniszczenie komórek nowotworowych, a tym samym zmniejszyć obrzęk. Mogą być użyte, jako oddzielny leczenia lub w połączeniu, przed lub po operacji. Nie ma możliwości zdalnego promieniowania lub brachyterapii – w tym przypadku, źródło promieniowania w radioterapii jest umieszczony wewnątrz ciała pacjenta, bezpośrednio przylegające do guza.

Chemioterapia – może również być oddzielny lub leczenie zintegrowane. Leki chemioterapeutyczne może działać odpowiadający pacjentowi w postaci tabletek, przez wstrzyknięcie lub cewnika dożylnego. Chemioterapia przed i po operacji jest przypisany, na przykład, mięsaka Ewinga i kostniakomięsaka.

High Intensity + terapia komórkami macierzystymi – przerzuty raka do innych narządów stosowanych chemioterapeutyków wysokiej intensywności, a więc szpik kostny jest zniszczone. Aby zastąpić komórki szpiku kostnego, które zostały zniszczone wprowadzenie do komórek pnia mózgu zdolnych przekształcane w innych typach komórek.

Koszty leczenia raka kości w Izraelu – od 25 USD 000, w zależności od sposobu leczenia.

Leczenie raka kości w Izraelu z urządzenia medycznego firmy Nova predostavlet Ci przejść przez wszystkie niezbędne procedury w najkrótszym możliwym terminie i na najwyższym poziomie, diagnostycznych i terapeutycznych.

Nasza firma współpracuje bezpośrednio z głównych ośrodków medycznych i lekarzy, znanych nie tylko w Izraelu, ale także poza granicami kraju. Wśród nich:

Profesor Ofer Merimsky, szef leczeniu nowotworów kości i tkanek miękkich w Tel Awiwie Medical Center (Ichilov);
Prof Icchak Meller, Dyrektor Departamentu Onkologii Sourasky ortopedycznego Medical Center;
Dr Dror Levin, dyrektor Children onkologii Department Sourasky Medical Center i innych.

Firma jest gotowa dostarczyć Nova w leczeniu raka kości w Izraelu niezbędnych usług, w tym:

Przejazd do Izraela i usług transportowych;
Koordynator osobiste usługi;
usługi towarzyskie i tłumaczenie.

Możemy również pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniego wyboru miejsca zamieszkania, będzie oferował VIP-usług.

Firma Nova gwarantuje pełną obsługę i szybkie rozwiązywanie wszelkich problemów. Zwracając się do nas, do leczenia raka w Izraelu, otrzymasz odpowiedź w ciągu jednego dnia roboczego.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s